Veranstaltungen


Educa Myjob Liberec

← Zurück zur Liste
Aktualisiert:3.5.2017
Ort:Home Credit Arena und Sport Park Liberec[detail]
Adresse:Jeronýmova 570/2246007 LiberecGPS:50°45'9.4''N; 15°02'58.8''E[Karte]
Anfang:12. 10. 2017 0:00Ende:14. 10. 2017 0:00
Veranstaltungstyp:MesseVeranstaltungsart:Jiný typ akceVeranstaltungscharakter:Gesamtstaatlich
<
>
EDUCA MYJOB MESSE Liberec 2017 ist für alle Interessierten in Arbeit, Studium und lebenslanges Lernen in der Tschechischen Republik sowie auch im Ausland.
Veletrh EDUCA MYJOB LIBEREC 2017 je určen všem zájemcům o práci, studium a celoživotní vzdělávání v České republice i v zahraničí. Své zastoupení zde budou mít střední a vysoké školy, učiliště, vzdělávací společnosti, firmy hledající nové pracovníky, personální agentury, internetové portály nabízející práci a další specialisté z oblasti pracovního trhu a vzdělávání.
Home Credit Arena se na 3 dny promění v jedno obrovské náborové a informační centrum. Cílem veletrhu je nabídnout nejrůznějším věkovým skupinám konkrétní studijní a pracovní možnosti v Libereckém kraji, Euroregionu Nisa, České republice i v zahraničí a zároveň prostřednictvím seminářů a přednášek návštěvníkům ukázat, jak uspět při přijímacích řízeních a úspěšně se uplatnit na současném trhu práce.
Staňte se fanouškem akce na facebookové stránce EDUCA MYJOB LIBEREC, kde budeme přinášet zajímavosti, novinky a další informace o veletrhu. Podrobné informace o veletrhu najdete na oficiálních stránkách www.educaliberec.cz