Archí­v kategorií: Aktuality


Liberecký jarmark

Návrat golemaO víkendu 15.–16. srpna je tu Liberecký jarmark a s ním i Golem a zrození Sirael. Těšit se můžete na dobovou hudbu, kejklíře i alchymistickou dílnu. Večerní program završí pochodňový průvod městem a přes den nebudou chybět ani souboje rytířů a show fríských koní v Kostelní ulici.
namesti_jarmark

Čas leknínů

Léto je ten pravý čas, kdy můžete obdivovat lekníny v Botanické zahradě Liberec: Fotografie: Botanická zahrada Liberec (www.botaniliberec.cz)
lekniny_Marliacea_Rosea

cechie

Legendární motocykl v technickém muzeu

Technické muzeum Liberec představuje ve svém pavilonu A novou expozici, která je věnována legendárnímu motocyklu ze severu Čech motocyklu Böhmerland – Čechie. Od roku 1925 je v Krásné Lípě vyráběl Albin Hugo Liebisch. Vzniklo méně něž 800 kusů a nejkurióznější je především typ, který umožňoval jízdu tří až čtyř cestujících v sedě za sebou. Se […]

Vouchery na prohlídky

Obdarujte své blízké dárkovými poukazy, které jim umožní zažít Liberec opravdu zblízka. Poukaz můžete zakoupit na několik druhů komentovaných prohlídek, které jsou přes letní měsíce až do září v nabídce Městského informačního centra Liberec. A na jaké okruhy je možné se vydat? Nechybí komentovaná prohlídka radnice, kde je možné se s průvodcem podívat do obřadní síně či na radniční věž, dostupné […]
vouchery

Program na letní měsíce je nabitý k prasknutí, pojďte se s námi podívat, co vás čeká, pokud se rozhodnete strávit léto v Liberci.

slide_letniliberec