O nás

JSME TU PRO VÁS!

o_nas1 o_nas2

Najdete nás v budově Nového magistrátu, hned vedle historické budovy radnice.

PORADÍME VÁM
Máme pro vás připravené užitečné informace o Liberci i celém regionu. Poradíme vám, které přírodní, historické i turistické zajímavosti rozhodně stojí za vaši návštěvu. Podělíme se s vámi o tipy na kulturní i sportovní akce a budeme vám partnerem po celou dobu vašeho pobytu v Liberci.

 

MÁME PRO VÁS VSTUPENKY NA KULTURU I SPORT
V našem infocentru zakoupíte vstupenky z mnoha celorepublikových sítí.  Buďte akcím nadosah s nabídkou sítí TicketmasterTicketportal, TicketstreamSMS Ticket a ColosseumTicketSamozřejmě vám můžeme nabídnout i předprodej liberecké (a teď už vlastně spíše regionální) sítě Evstupenka.

  • Platební kartou u nás můžete zaplatit při nákupu nad 100 Kč. Hotovost přijímáme pouze v české měně.

 

PRODÁVÁME TAKÉ KNIHY, MAPY NEBO TŘEBA SUVENÝRY
S naší pomocí nezabloudíte. Stačí si vybrat z bohaté nabídky turistických map, cyklomap a zimních map Jizerských hor, Lužických hor, Krkonoš a Českého ráje. Pak už vaše kroky zaručeně povedou tím správným směrem. Pokud rádi čtete, přijďte si pro publikace o Liberci, historii města, památkách, zajímavostech a okolí. A abyste si mohli na svůj výlet do Liberce zavzpomínat i po návratu domů, nezapomeňte si vybrat také z milých suvenýrů nebo třeba pohlednic s regionální tématikou.

  • Fandíme šikovným řemeslníkům z našeho okolí, a proto jsme certifikovaným prodejcem regionálních výrobků z Jizerských hor.

 

POSTARÁME SE O VÁS
Doporučíme vám ubytování všech cenových kategorií. Skupiny si u nás mohou objednat průvodcovské služby po městě i okolí a zájemce provádíme v letní sezoně poutavými interiéry liberecké radnice.

  • V našem infocentru máte k dispozici veřejně přístupný internet zdarma.
  • Pokud chcete být pravidelně informováni o dění v Liberci, přihlaste se do našeho newsletteru.

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

VISIT^LIBEREC