Zábavní centra

Letecké simulátory DC 9 a MIG 21

Nejrealističtější simulátor dopravního letadla DC-9 na světě a nově také simulátor stíhačky MIG-21 najdete v libereckých Vratislavicích.
Poloha
Adresa:Tanvaldská 345Liberec, 463 11GPS:50°44'32.5''N; 15°05'12.1''E[mapa]
Kontakt
GSM:+420 777 227 171E-mail:petra.bila@realsim.czWeb:http://www.realsim.cz

Letecký simulátor dopravního letadla DC 9:

Ve Vratislavicích se můžete posadit za knipl leteckého simulátoru DC 9, jehož veškeré systémy i vlastní kokpit pochází z opravdového dopravního letadla McDonnell Douglas DC-9. Simulátor vám navíc umožní zažít napínavé situace: proleťte se s dopravním letadlem těsně nad zemí, jakoby se jednalo o stíhačku, zaleťte se podívat nad své město, zvolte si počasí, jaké chcete…zkrátka odlepte se od země a dejte své fantazii křídla.

Letecký simulátor stíhačky MIG 21:

Vyzkoušejte i druhý světový unikát - Simulátor stíhacího letounu MiG-21 MF, který vznikl z opravdové kompletní stíhačky s označením 9414. Tento letoun létal v ČSR a ČR od roku 1974 do roku 2004. Dle dokumentace se v něm vystřídalo mnoho špičkových pilotů, včetně Oldřicha Pelčáka, československého kosmonauta. Teď máte možnost "pilotovat" tuto legendární stíhačku i vy. A bude to zážitek! Nikde na světě totiž nenajdete simulátor z opravdového celého stíhacího letounu s projekcí takovou, že vidíte vše, co vidět máte. Reproduktory a zesilovače se subwooferem zase věrohodně simulují hluk, který tento stroj vydával. Pilot, který je zavřený v kabině, tak má dokonalý dojem z letu.