Relaxace, wellness

Saunia

V OC Forum Liberec v centru města navštivte saunový komplex, kde najdete různé druhy saun, parní lázeň, ochlazovací bazének a relaxační zónu, nechybí ani bar s občerstvením.
Poloha
Adresa:nám. Soukenné 669/2aLiberec, 460 01GPS:50°45'58.9''N; 15°03'17.8''E[mapa]
Kontakt
GSM:+420 770 148 370E-mail:forum@saunia.czWeb:www.saunia.cz

VYBERTE SI ZE 6 DRUHŮ SAUN

Finská sauna

Finská sauna je nejznámějším typem sauny s výraznými ozdravnými účinky na lidské tělo i psychiku. Intenzivním pocením se z těla odstraní jedovaté látky. Silné prohřátí posiluje funkce krevního oběhu i termoregulaci organismu a odstraňuje potíže jako např. syndrom studených nohou.

Herbal sauna

Příjemná, nižší teplota naší herbal sauny vám dovolí zůstat déle a nechat naplno působit saunovou kosmetiku, jejíž účinnost během saunování několikanásobně roste. Tato ohřívárna je intenzivně aromatizována bylinkami a vonnými silicemi s omlazujícími a regenerujícími účinky na tělo i mysl. Herbal sauna je vybavena příjemně nahřívanými keramickými lavicemi a keramickým obložením.

Parní lázeň

Bohatá parní lázeň s teplotou cca 45⁰C ve spojení s vhodnou aromatickou esencí uvolňuje dýchací cesty, zlepšuje odkašlávání, pomáhá při léčbě astmatu a zánětů průdušek. Éterické oleje obsažené v páře navíc omlazují a ozdravují pleť, čistí póry a jsou velmi účinnou zbraní v boji s akné či s celulitidou. Parní lázeň příznivě působí i při revmatu a dalších neduzích pohybového aparátu.


Sauna s parním nárazem

Tato varianta finské sauny je vybavena zařízením, které v pravidelných intervalech polévá rozpálené kameny na kamnech vodou a horký vzduch pak rozfouká po ohřívárně. Každých zhruba 5 minut tak vaše tělo zasáhne intenzivní tepelná vlna, která zvýší vaše vnímání pocitového tepla.


Solná sauna

Když se chcete dlouho a pozvolna prohřívat, zavítejte do naší solné sauny. Je vybavena velkým dřevěným roštem, na kterém se můžete pohodlně natáhnout, zavřít oči a relaxovat v příjemné teplotě. Solná sauna působí velmi jemně a je vhodná zejména pro všechny, kteří se saunováním teprve začínají.


Tropická sauna

Tropická sauna je ideální pro ty z nás, kterým nevyhovují vysoké teploty. Nižší teplota je kompenzována vyšší vlhkostí, čímž dosáhneme stejného efektu prohřátí i ozdravných účinků jako v případě finské sauny. Díky navození tropického vlhkého klimatu má tropická sauna blahodárné účinky při léčbě astmatu, onemocnění dýchacích cest, revmatismu, svalových onemocnění a syndromu studených nohou.

Přesvědčte se sami, přijďte se vypařit.