Sportovní centra

Rekreačně-sportovní areál Vesec

Sportovní areál s krásným výhledem na panorama Jizerských hor a Ještěd. Areál je volně přístupný a využíván celoročně - asfaltové cestičky jsou v letní sezóně vhodné pro cyklistiku i pro in-line brusle. V zimní sezóně je areál vhodný pro milovníky bílé stopy, a to jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé běžkaře.

Akce (6)

rozbalit výpis
Poloha
Adresa:Sportovní areál VesecLiberec, 463 11GPS:50°43'35.2''N; 15°04'1.2''E[mapa]
Kontakt
Telefon:+420 485 243 877E-mail:loubkova.olga@magistrat.liberec.czWeb:http://www.arealvesec.cz

WEBOVÁ KAMERA

Běžecké lyžování

Sportovní areál nabízí 3 nezávislé okruhy se 3 stupni obtížnosti. První okruh má převýšení max. 5 metrů a délku 1 500 metrů. Druhý okruh je s převýšením cca 15 metrů a délkou cca 2 000 metrů. Třetí okruh má převýšení max. 30 metrů a nabízí délku 1 500 metrů. Na samotném stadionu je pak 200 metrový ovál, který je vhodný pro trénink.

Zasněžování technickým sněhem a úpravu běžeckých stop na oválu v letošním zimním období připravuje pro návštěvníky TJ Dukla Liberec. 

In-line brusle

Okruh na stadionu je vhodný spíše pro začátečníky, kteří zde najdou i půjčovnu bruslí. Díky tomu je areál hojně využíván i maminkami s malými dětmi. Pokročilejší bruslaři mohou využívat jeden z běžeckých okruhů (kopcovitý terén).

Doprava MHD

Z terminálu Fügnerova jezdí autobusy 13, 24 a 26 směr Doubí Sídliště - zastávka U střediska. Cesta ze zastávky trvá asi 15 minut.

Parkování

Prostorné parkoviště u hřbitova je vhodné pro osobní automobily i autobusy. 

Vlastnosti
Sezóna:
létozima
Typ sportovního zařízení:
sportoviště
Vybavení a služby:
šatnyWC / sprchyobčerstvení
Přílohy