Vyhledávání

Centrum Babylon

Největší zábavní komplex na severu Čech, CENTRUM BABYLON, je opravdovou „továrnou“ na zábavu. Především rodiny s dětmi si tu mohou vybírat z mnoha atrakcí a služeb, jako je Aquapark, Lunapark, iQPARK, Funpark, 4D KINO, Laser game, 9D virtuální realita a řada dalších.

Akce (27)

rozbalit výpis
Poloha
Adresa:Nitranská 1Liberec, 460 12GPS:50°45'36.9''N; 15°03'9.4''E[mapa]
Kontakt
Telefon:+420 485 249 111E-mail:info@centrumbabylon.czWeb:www.centrumbabylon.cz

ATRAKCE PRO CELOU RODINU NA KAŽDÉM KROKU!


Aquapark ve stylu příběhů Julese Verna 

Vstupem do Aquaparku se rázem ocitnete ve sci-fi světě kapitána Nema se třemi tobogany, adrenalinovým trychtýřem, širokou skluzavkou, divokou řekou, vodotrysky i tajemnými jeskyněmi. Působivou podívanou nabízí hned 3x denně 3D Laser show spojující hru barev, fascinující animace a dýmové efekty. Prostor k odpočinku nabízí Saunový svět v klidné části vodního parku.


Lunapark na motivy staročeské pouti

Kromě vodní zábavy určitě navštivte Lunapark. Na děti tady čeká vláček s kachničkami, řetízkový kolotoč, nafukovací hrad, trampolína, autodrom, vodní střílečka, simulátor divokého býka „Torro“, horolezecká stěna a mnoho dalšího.

iQpark jako vědecko-zábavní centrum pro nejmenší badatele

Tohle zábavní centrum je báječným světem pro nejmenší badatele. Mohou tu stavět hráze nebo roztáčet vodní turbíny, v dalších patrech se zase stanou hasičem, prodavačem nebo rovnou televizní hvězdou.

Funpark se světem hravého pohybu

Vypusťte děti do Funparku, ať si otestují mrštnost v ninja aréně, sjedou "vodopád", vyzkouší si jízdu městem nebo svedou bitvu ve střílecím hradu. Mrňouskové se v baby herně promění ve zmrzlináře, prodavačku, doktora nebo třeba květinářku a na borce všeho věku čekají i trampolíny, prolézačky a další zábavné pohybové prvky.

A to pořád není všechno...

Rodičům a odvážným dětem doporučujeme zábavu, která se skrývá za dveřmi 4D KINA a v interaktivní kabině 9D virtuální reality. Rodinný souboj můžete uspořádat v Laser game aréně nebo na Bowlingu v prostoru stylového baru z amerických padesátých let. Dvě dráhy jsou opatřeny dětskými výsuvnými mantinely, díky kterým si zahrají i mladší děti.


Zasloužený odpočinek pro rodiče

Rodiče mohou svěřit své děti do rukou zkušených animátorů a relaxovat ve Wellness centru na ploše větší než 1 000 m2 s bohatou nabídkou služeb, které se nachází v těsné blízkosti hotelových pokojů.


Baby friendly služby pro bezstarostný pobyt

Abyste stihli využít všech možností zábavy a odpočinku, které komplex nabízí, jeden den vám určitě stačit nebude. Proto doporučujeme využít komfortního ubytování WELLNESS HOTELU BABYLON, který je součástí areálu.

Otevírací hodinyMěsic od / doDen v týdnu od / doHodiny od / doPříznak
všechny měsíce všechny dny v týdnu - otevřeno

Otevírací doby najdete na www.centrumbabylon.cz