Vyhledávání


Lyžařská škola Ještěd

← Zpět na výsledky
vytvořeno:22.9.2011 | upraveno:19.10.2020

Adresa:JeštědskáLiberec, 460 08GPS:50°44'14.7''N; 15°00'39.9''E[mapa]
Lyžařská škola zajišťuje komplexní služby v oblasti lyžování a snowboardingu při vaší návštěvě a pobytu ve Skiareálu Ještěd.

Lyžařská škola Ještěd nabízí výuku v dětské lyžařské škole na dvou vlastních cvičištích s "baby" vleky, která jsou určena pro výuku především těch nejmenších. Dále nabízí skupinovou a privátní výuku nejen prozačátečníky, ale i pokročilé a sportovní lyžaře a snowboardisty v celém Ski areálu Ještěd dle jejich dovedností.

Výuku zajišťují kvalifikovaní instruktoři a instruktorky lyžařské školy, zábavnou formou učí začátečníky základům lyžování a snowboardingu, pokročilým pomáhají při další průpravě a zdokonalování techniky lyžování a těm nejnáročnějším nabízejí možnost naučit se novým moderním technikám lyžování.

Nabídka výuky typu:
Stálá škola
- která poskytuje své služby v individuálním či skupinovém výcviku sedm dní v týdnu po celou dobu příznivých sněhových podmínek ve Ski areálu Ještěd. Výuka je možná pro děti od 4 let až po seniory

Lyžařská škola o jarních prázdninách - která probíhá v týdnu, ve kterém jsou v Libereckém kraji vyhlášeny jarní prázdniny.

Celodenní škola - ve které je možné po dobu lyžování ve Ski areálu Ještěd ponechat pod dozorem děti. ve věku 5-14 let. Přitom si osvojují první lyžařské dovednosti na vyhrazeném cvičišti i dětském vleku nebo mohou jezdit s instruktorem po celém areálu.

Lyžařská škola Ještěd - kde se cvičí:

Lyžařská škola Ještěd zajišťuje výcvik ve SKI AREÁLU JEŠTĚD na okraji města Liberec - Horní Hanychov. V prostorách areálu provozuje Lyžařská škola Ještěd dvě vlastní oddělená cvičiště s "baby" vleky určená pro výuku začátečníků:

Dětské lyžařské cvičiště Maxiland

Zde najdete kontaktní kancelář Lyžařské školy Ještěd 150 m nad konečnou zastávkou tramvaje Horní Hanychov v těsné blízkosti centrálního patrového parkoviště P1, toto cvičiště je určeno pro začátečníky, především ty nejmenší.

Lyžařské cvičiště BUCHARKA

Zde najdete kontaktní kancelář Lyžařské školy Ještěd přímo u sjezdovky Bucharka u parkoviště P2, toto cvičiště je určeno pro začátečníky (lyže i snowboard).

Vlastnosti subjektu
Sezóna:
zima
Číselné informace

Kapacita

  • Kabinová lanovka: 1
  • Čtyřsedačková lanovka: 2
  • Dvousedačková lanovka: 1
Další informace
  • Počet vleků / lanovek: 5