Vyhledávání


Chata Harmonie

← Zpět na výsledky
vytvořeno:16.5.2012 | upraveno:7.11.2022

Adresa:Bedřichov 38Bedřichov, 468 12GPS:50°47'12.5''N; 15°09'13.3''E[mapa]
Chata Harmonie je jednou z tradičních chalup nabízejících ubytování v obci Bedřichov, v turistickém regionu Jizerské hory.

26 míst v 7 různě velkých pokojích a dvou apartmánech. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, chladničku a rychlovarnou konvici. TV k zapůjčení bezplatně. Wifi připojení na internet v prostorách celého penzionu. Součástí apartmánů je kuchyňský kout s vařičem a mikrovlnnou troubou.

Chata Harmonie – stravování

V prostorné jídelně se podávají snídaně a večeře. V jídelně je hostům k dispozici také plně vybavená kuchyň pro přípravu vlastních pokrmů. V blízkém okolí (50-200 m) se nacházejí 3 restaurace.

Ceník ubytování

https://www.harmonie-bedrichov.cz/ceny-a-rezervace/

Chata Harmonie – další služby

V penzionu se nachází společenská místnost s krbem (televize, satelit), nápojový bar, dětský koutek, lyžárna a místnost pro úschovu kočárků a kol.

V letních měsících je hostům k dispozici prostorná zahrada s posezením pod slunečníky, bazén, stolní tenis, trampolína, hřiště, pískoviště, ohniště apod.

Nově je možné využít i saunu s ochlazovací kádí, odpočinkovou zónou, s meditační hudbou, lehkým občerstvením a s možností volby barevného osvětlení pro  dokonalý a ničím nerušený relax

Chata Harmonie – okolí

Obec Bedřichov v nadmořské výšce 750 m je obklopena překrásnou přírodou a nabízí všestranné vyžití všem milovníkům sportu a aktivní rodinné rekreace. Ve vzdálenosti 400 m od Chaty Harmonie se nachází 8 lyžařských vleků na sjezdovkách různé obtížnosti, umělé zasněžování, večerní lyžování a lyžařská škola. Dále je zde běžecký stadion a nástup na lyžařskou magistrálu, tenisové kurty, bowling, koupaliště a v neposlední řadě také dobře značené turistické a cyklistické trasy, které zavedou návštěvníky na nejzajímavější místa Jizerských hor.

Výborné podmínky pro začínající lyžaře jsou také v blízkých Hraběticích (4 km) v areálu Severák, kde je pro ty nejmenší připraven pojezdový chodník.

Sousední obec Janov nad Nisou nabízí bobovou dráhu, která je v létě i v zimě skvělou atrakcí pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Vlastnosti subjektu
Doplňkové služby:
Vybavení:
pokoj s vanou / sprchoudětské hřiště / dětský koutek
Druhy pokojů:
2 lůžkové3 lůžkové4 lůžkovéapartmá
Číselné informace

Kapacita

  • Orientační cena za noc / osoba: 450
  • Počet apartmá: 2
  • Počet 4 lůžkových: 1
  • Počet 3 lůžkových: 2
  • Počet 2 lůžkových: 3
  • Celkový počet pokojů: 7
  • Celková kapacita lůžek: 26
Další informace
  • Ceník - prolink CZ: