Vyhledávání


Ski areál Kořenov - Rejdice

← Zpět na výsledky
vytvořeno:6.2.2008 | upraveno:14.11.2019

Adresa:Rejdice 61Příchovice, 468 48GPS:50°44'3.4''N; 15°21'38.9''E[mapa]
Lyžařský areál Kořenov – Rejdice se nachází na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Oblast nabízí vynikající podmínky jak pro sjezdové, tak pro běžecké lyžování.

Sjezdové lyžování

Široká a téměř kilometr dlouhá sjezdovka nabízí kvalitní lyžování pro všechny. Dva vleky a jedna dvousedačková lanovka zase zajišťují plynulé odbavování návštěvníků bez front a čekání. V Rejdicích nedochází ani k nebezpečnému střetu se snowboardisty, protože ti mají vyhrazený  Extra Park a po sjezdovce téměř nejezdí. Lyžaři mohou také využít služeb půjčovny lyžařského vybavení a lyžařské školy.

Noční lyžování

Rejdice nabízí i kompletní osvětlení všech sjezdovek a Extra Parku. Ve večerních hodinách můžete využít čerstvě upravené svahy, které jsou osvětlené po celé své délce.


Snowboarding

Rejdice patří k zimním střediskům, které podporují a samy se aktivně podílejí na rozvoji snowboardingu. Rejdický park vždy patřil k největším a nejlepším u nás včetně Extra Parku. Jedná se o jedinečný projekt v ČR v jehož rámci mají snowboardisté k dispozici 20 překážek a vlastní svah. Překážky jsou rozděleny do tří stupňů obtížnosti, takže nabízejí možnost vybití pro zkušené ridery i pro začátečníky.

Běžecké lyžování

Okolní Rejdic nabízí stejně jako celé Jizerské hory skvělé podmínky pro běžecké lyžování. Přímo v nejbližším okolí Rejdic jsou tři oficiální kvalitně upravované běžecké stopy. Je možné také napojení na Jizerskohorskou magistrálu, Polubný, Jizerku, Josefův Důl, Bedřichov nebo z Rejdic přes Paseky nad Jizerou na běžkařské terény Harrachov – Čertova hora a na Ručičky popř. do Rokytnice nad Jizerou, Dvoračky a dále.

Další služby

půjčovna sportovního vybavení
lyžařská škola
bezplatné parkování nad horní stanicí lanovky

Aktuální informace z lyžařského střediska

Webkamera z lyžařského hlediska

Mapa lyžařského střediska

Číselné informace

Kapacita

  • Dvousedačková lanovka: 1
Další informace
  • Počet vleků / lanovek: 2/1
Otevírací hodinyMěsic od / doDen v týdnu od / doHodiny od / doPříznak
Prosinec - Duben všechny dny v týdnu 9:00 - 16:30 otevřeno
18:00 - 20:00 otevřeno

Začátek a konec lyžařské sezóny závisí na počasí.