Vyhledávání


Penzion Vodárna Bedřichov

← Zpět na výsledky
vytvořeno:24.11.2021 | upraveno:27.5.2022

Adresa:Bedřichov 290Bedřichov, 468 12
Penzion v areálu Úpravny vody Bedřichov nabízí ubytování, pohostinství i wellness pro všechny věkové kategorie hostů, od rodin s malými dětmi po seniory.

Ubytování

Nabízíme ubytování v osmi dvoulůžkových a třech třílůžkových pokojích, vybavených vlastním sociálním zařízením a televizí. Pro rodiny s dětmi máme připraveny dva rodinné pokoje – vždy dva dvoulůžkové pokoje se společnou chodbičkou a sociálním zařízením.

Stravování a další služby

Penzion je bezbariérový s výtahem do horních pater, vybaven vlastní restaurací s celodenním provozem, jídelnou, společenskou místností s ozvučením a projekční technikou. Příjemné posezení nabízí bar přízemí.

Pro ubytované hosty je zdarma parkování v oploceném areálu a Wi-Fi v celém objektu penzionu. V zimním období je zajištěna doprava na sjezdovku a ze sjezdovky do hotelu zdarma.

Wellness

Součástí penzionu je samostatný objekt pro relax a fitness, vybavený bazénem, vířivkou a saunou. Pro cvičení slouží posilovna vybavená moderními cvičebními stroji. Na přání zájemců lze objednat službu maséra.

Firemní akce

Prostory jídelny a přilehlého salonku lze využít pro pořádání slavnostních setkání, obchodních jednání, konferencí, školení a dalších akcí. Místnost s možností zatemnění je vybavená moderní projekční a ozvučovací technikou. Samozřejmostí je zajištění široké nabídky občerstvení, případně ubytování a celodenního stravování.

Svatby

Prostory penzionu lze využít k pořádání svatební hostiny, rodinné nebo společenské akce. Zajistíme pro Vás výzdobu prostor, svatební menu, večerní raut, hudební produkci. Speciální cena ubytování pro svatebčany včetně snídaně. Novomanželům poskytneme ubytování ve svatebním apartmánu.

Catering

Pokud chystáte rodinnou oslavu, firemní setkání nebo přátelské posezení, zajistíme Vám odpovídající pohoštění. Od rautu přes celodenní catering až po velkou svatební hostinu. Pro zájemce z okolí Bedřichova a Jablonce nad Nisou nabízíme balené jídlo podle denní nabídky naší restaurace s dovozem za rozumnou cenu.

Vlastnosti subjektu
Doplňkové služby:
masáže, rehabilitace
Vybavení:
pokoj s vanou / sprchouvnitřní bazen
Druhy pokojů:
2 lůžkové3 lůžkové4 lůžkové
Číselné informace

Kapacita

  • Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 1100
  • Počet 4 lůžkových: 2
  • Počet 3 lůžkových: 3
  • Počet 2 lůžkových: 8
  • Celkový počet pokojů: 13
  • Přistýlky: 13
  • Celková kapacita lůžek: 33
Další informace