Vyhledávání


Lesní chata

← Zpět na výsledky
vytvořeno:16.2.2008 | upraveno:3.12.2021

Adresa:Bedřichov 28Bedřichov, 468 12GPS:50°47'40.6''N; 15°08'45.0''E[mapa]
GSM:+420 602 858 991E-mail:info@lesnichata.czWeb:http://www.lesnichata.cz
Lesní chata se nachází v centru Bedřichova, přímo nad stadionem, kde se každoročně zahajuje zimní lyžařský závod Jizerská padesátka. Ideální místo pro start i cíl Vašich výprav do Jizerských hor.

Lesní chata má více jak stoletou historii a je klasickou dřevěnou horskou chatou. Nabízí ubytování v útulných pokojích s kompletním sociálním zařízením nebo levnější pokoje s umyvadlem, kde je příslušenství odděleně na chodbě, vše nově vybudované.

Restaurace Lesní chaty s nevšedním designem pro více jak 90 osob nabízí velkoplošnou projekcí sportovních přenosů a velkou venkovní terasu s nádherným výhledem do údolí a na sportovní areál. Nabízí kvalitní českou a vegetariánskou kuchyni, velký výběr alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů, kvalitní moravská  vína, která si můžete vychutnat v naší kamenné vinotéce. K ubytovacím službám poskytují nejen snídaně, ale i polopenze a plnou penzi.

U Lesní chaty se nachází běžecké a sjezdové tratě, cyklostezky, pěší trasy, tenisové kurty, přehrada a letní koupaliště. Velké dětské hřiště s trampolínami  a další atrakce oceníte především v letním období. V zimním období především děti ocení ideální svah na bezpečné bobování a sáňkování, který je v těsné blízkosti.

Vlastnosti subjektu
Doplňkové služby:
Vybavení:
pokoj s vanou / sprchoudětské hřiště / dětský koutek
Druhy pokojů:
2 lůžkové
Číselné informace

Kapacita

  • Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 500
  • Počet 2 lůžkových: 8
  • Celkový počet pokojů: 8
  • Celková kapacita lůžek: 16
Další informace
  • Ceník - prolink CZ: http://www.lesnichata.cz/ubytovani