Ubytování


Wellness Hotel Fénix

← Zpět na výpis
vytvořeno:6.10.2008 | upraveno:13.12.2021

Adresa:Ještědská 279Liberec, 460 08GPS:50°44'21.0''N; 15°01'1.6''E[mapa]
GSM:+420 774 108 430E-mail:info@hotelfenix.czWeb:http://www.hotelfenix.cz
Moderní Wellness Hotel Fénix se nachází v Liberci v klidné městské části Horní Hanychov nedaleko centra Liberce. Hotel je svojí polohou jedním z nejvyhledávanějších pensionů a hotelů v Liberci pod Ještědem.

Fénix Wellness Hotel se nachází v Liberci, v  klidné městské části Horní Hanychov. Lyžařský a volnočasový areál Ještěď je vzdálen pouhých 300 m od hotelu a do centra města se pohodlně dostane autem či tramvají během 10 minut. Tramvajová zastávka se nachází přímo u hotelu. Prostorné bezplatné parkoviště je přímo u hotelu, monitorováno kamerovým systémem. Po přestavbě byl hotel znovuotevřen v roce 2020 a nabízí promyšlený koncept ubytování, kdy se podařilo spojit luxus a servis 4* hotelu s atmosférou rodinného prostředí.

Ať už si rezervujete útulný dvoulůžkový pokoj o různých velikostech, prostorný rodinný pokoj či rodinné apartmá s prosklenou koupelnou a vířivkou, nebo se rozhodnete pro romantický pobyt v pokoji se saunou, obří vířivkou a terasou s překrásným výhledem, tak nezískáte pouze skvělé a nadstandardní ubytování, ale především ojedinělý a nezapomenutelný zážitek.  

Samoobslužná kavárna s lahodnou kávou, dezerty a bohatou nabídkou alko i nealko nápojů, rozšířenou o nabídku skvělých vín je dostupná po celý den a noc bez omezení. Vše za velmi přívětivé ceny, tudíž nemusíte do hotelu vozit auto plné zásob. Abyste si mohli chuť skvělé kávy vychutnat v klidu, má pro vaše ratolesti Fénix připravenou vyladěnou dětskou hernu AQUARIUM se spoustou hraček, společenských her, stavebnic a velkou chytrou televizi s připojením na internet (HBO + NETFLIX archív). Herna je přístupná pro ubytované hosty zdarma od 8:00 do 20:00 hodin. Hotel je zcela nekuřácký, pro kuřáky je vyhrazený venkovní zastřešený prostor s posezením.

Ubytování s domácími mazlíčky není možné!

Ceník: https://www.hotelfenix.cz/cenik

Vlastnosti subjektu
Doplňkové služby:
Vybavení:
pokoj s vanou / sprchoudětské hřiště / dětský koutek
Klasifikace:

Druhy pokojů:
2 lůžkové3 lůžkové4 lůžkovéapartmá
Číselné informace

Kapacita

  • Celkový počet pokojů: 19
  • Celková kapacita lůžek: 50
Další informace
  • Ceník - prolink CZ: