Ubytování

Penzion Vital

Rodinný penzion ležící na velmi klidném místě na cyklostezce č. 3006 je přirozenou vstupní bránou do Jizerských hor. Penzion disponuje velkou oplocenou zahradou, dětským i multifunkčním travnatým hřištěm.
Poloha
Adresa:K Fojtce 154Liberec, 460 01GPS:50°48'34.4''N; 15°03'32.4''E[mapa]
Kontakt
GSM:+420 608 658 880E-mail:info@penzion-vital.czWeb:http://www.penzion-vital.cz

Rodinný penzion se nachází ve velmi klidné západní části CHKO Jizerské hory. Je zasazen do krásné přírodní scenérie na cyklostezce č. 3006 v bezprostřední blízkosti golfového resortu Ypsilon. Název penzionu současně vystihuje i jeho filozofii, která vedle vitality zahrnuje i pohodu, zdraví a aktivní odpočinek svých návštěvníků. Zdejší příroda nabízí vedle golfu i ideální podmínky pro turistiku, cyklistiku a běh.

Kromě útulných pokojů a apartmánů mezonetového typu vybavených minikuchyňkou a vlastní koupelnou mají hosté penzionu k dispozici společenskou místnost s kompletně vybavenou kuchyní, dětským koutkem, zimní zahradou s vířivkou. Celý penzion je vybaven stylovým nábytkem z masivního dřeva, jehož vůně spolu s plápolajícím ohněm v krbových kamnech navozuje jedinečnou atmosféru.

Samozřejmostí je oplocené parkování na vlastním pozemku penzionu. V objektu celého penzionu se nekouří, k dispozici je bezdrátové připojení k internetu. Součástí areálu je rozsáhlá oplocená zahrada s multifunkčním travnatým a dětským hřištěm. Hned v jejím sousedství objevíte i potůček s malým rybníčkem.

Ceník: http://www.penzion-vital.cz/cz/cenik

Vlastnosti
Doplňkové služby:
masáže, rehabilitace
Vybavení:
pokoj s vanou / sprchoudětské hřiště / dětský koutek
Druhy pokojů:
2 lůžkovéapartmá
Číselné informace

Kapacita

  • Počet apartmá: 3
  • Počet 2 lůžkových: 2
  • Celkový počet pokojů: 5
  • Přistýlky: 5
  • Celková kapacita lůžek: 13