Ubytování

Pension Medovil

Rodinný pension Medovil leží v klidné městské části Dolní Hanychov - Liberec 8.
Poloha
Adresa:Irkutská 202/5Liberec, 460 08GPS:50°44'34.7''N; 15°01'14.7''E[mapa]
Kontakt
GSM:+420 604 366 271E-mail:info@medovil.czWeb:http://www.medovil.cz

Svou polohou je ideální pro všestranné využití volného času. Pěší letní turistika, cykloturistika, dosaženost k lyžařským vlekům a sjezdovkám. Z podkrovního apartmánu je nádherný výhled na celé město a pohoří Jizerských hor. Z druhé strany apartmánu se můžete těšit výhledem na sjezdovky, skokanský můstek a Ještědský hřbet s unikátní stavbou horského hotelu Ještěd.

Pension nabízí ubytování ve dvou apartmánech. Apartmány poskytují ideální prostor pro vaši dovolenou. Podkrovní apartmán nabízí celkem tři ložnice s TV a jedním dětským pokojem. Součástí apartmánu je velká koupelna s vanou a oddělenou toaletou. Z jednoho pokoje je vstup na balkón s krásným výhledem na město. Apartmán je vhodný maximálně pro 6 osob.

Druhý apartmán se samostatným vchodem z parkoviště nabízí dvě ložnice oddělené dekoračním závěsem, plně vybavenou kuchyňskou linkou, satelitním TV, jídelním koutem a oddělenou toaletou a sprchou. Příjemné posezení poskytuje zahradní altán, který je hned vedle apartmánu. K relaxaci slouží prostorná zahrada s možností grilování na velkém zahradním grilu. Po celou dobu pohybu je zdarma k dispozici přístup na internet, káva a čaj.  

Ceník: https://www.medovil.cz/cenk


Vlastnosti
Doplňkové služby:
Vybavení:
pokoj s vanou / sprchou
Druhy pokojů:
apartmá
Číselné informace

Kapacita

  • Počet apartmá: 2
  • Celkový počet pokojů: 5
  • Přistýlky: 2
  • Celková kapacita lůžek: 10