Ubytování

Residence Salvia

Poloha
Adresa:Pražská 47/12aLiberec, 460 01GPS:50°46'7.5''N; 15°03'23.0''E[mapa]
Kontakt
GSM:+420 608 073 722+420 608 073 734Telefon:+420 485 113 296E-mail:recepce@residencesalvia.czWeb:http://www.residencesalvia.cz

Residence Salvia nabízí svým klientům residenční bydlení v plně zařízených a vybavených apartmánech s hotelovými službami. Specializuje se na střednědobé a dlouhodobé pobyty, především pro firemní klientelu, ale umí připravit i krásné a vhodné prostředí pro rodiny s dětmi na kratší pobyty.

Svým vybavením je ubytování včetně nabízených služeb koncipováno pro manažery, expatrioty a THP pracovníky, kteří jsou v Liberci a okolí z pracovních důvodů a tedy dlouhodobě odloučeni od svých domovů. Prostorné apartmány nabízejí dostatek úložných prostor pro vytvoření „druhého domova“. Hosté si tedy nemusí na víkendové cesty domů „balit kufry“.

Pohodlná stabilní lůžka s kvalitními matracemi ze studené pěny nabízejí pohodlný spánek. Kuchyňská linka se základním gastro vybavením včetně nádobí poslouží k přípravě jednodušších pokrmů (vybaveno digestoří, mikrovlnou troubou, dvouplotýnkovým vařičem rychlovarnou konvicí, nádobím atd.), lednicí s minibarem.

V případě potřeby „práce doma“ je každý apartmán vybaven plnohodnotným manažerským psacím stolem s dostatkem úložného prostoru pro písemnosti, připojením na ADSL - internet (LAN i WiFi) a telefonem.

Samozřejmostí je hotelová služba praní a žehlení prádla. V případě potřeby vlastního praní je k zapůjčení prádelna s automatickou pračkou a sušičkou.

Apartmány jsou vybaveny digitálním LCD televizorem se satelitním příjmem.

Ceník: http://www.residencesalvia.cz/cs/cenik/

Vlastnosti
Doplňkové služby:
Vybavení:
pokoj s vanou / sprchou
Druhy pokojů:
2 lůžkové4 lůžkovéapartmá
Číselné informace

Kapacita

  • Počet apartmá: 1
  • Počet 4 lůžkových: 1
  • Počet 2 lůžkových: 9
  • Celkový počet pokojů: 11
  • Celková kapacita lůžek: 28
Další informace
  • Ceník - prolink CZ: