Ubytování

Apartmány Terasy Café

Apartmány Terasy Café s vlastním wellness a kavárnou s vinárnou v toskánském stylu se nachází v klidné části centra města Liberce. Dům nabízí ubytování v moderních vícepokojových a nadstandardně vybavených apartmánech s terasou či balkonem.
Poloha
Adresa:Pavlovická 1417/1Liberec, 460 01GPS:50°46'24.6''N; 15°03'18.8''E[mapa]
Kontakt
GSM:+420 606 608 081E-mail:recepce@terasycafe.czWeb:www.terasycafe.cz

Apartmány Terasy Café  nabízí ubytování v moderních apartmánech s kompletně vybavenými kuchyněmi. Ubytování disponuje celkovou kapacitou 30 lůžek. Kromě vlastního stravování nabízí i možnost snídaně ve vlastní kavárně s velmi atraktivním interiérem, který přenese hosty do malebného Toskánska. Vychutnat si zde můžete také kvalitní moravská vína. 

Hosté mají možnost využít wellness, které disponuje nejenom saunou a infrasaunou, ale také inovativní zážitkovou sprchou či vodní postelí. K dispozici je nejen ubytovaným hostům, ale i veřejnosti.

Apartmány Terasy Café jsou ideálním řešením pobytu jak pro firemní klientelu, tak pro turisty a rodiny s dětmi, které  nejvíce ocení to, že hlavní atrakce jako Zoo Liberec, iQlandie, Babylon či Dinopark jsou dostupné pěšky.


Ceník: https://www.terasycafe.cz/ubytovani/

Vlastnosti
Doplňkové služby:
Vybavení:
pokoj s vanou / sprchou
Druhy pokojů:
apartmá
Číselné informace

Kapacita

  • Orientační cena za noc se snídaní / osoba: 750
  • Počet apartmá: 7
  • Celkový počet pokojů: 7
  • Přistýlky: 4
  • Celková kapacita lůžek: 30