Ubytování

Apartmány Friday

Poloha
Adresa:Ruprechtická 306/4aLiberec, 460 01GPS:50°46'22.8''N; 15°03'21.1''E[mapa]
Kontakt
GSM:+420 775 969 640E-mail:info@apartmany-friday.czWeb:www.apartmany-friday.cz

Apartmány Friday nabízí ubytování v rodinném domě se zahradou v klidné části centra Liberce s výhledem na Ještěd. Dům je umístěn v zahradě, má 2 samostatné apartmány. Celková kapacita domu je 6 lůžek a 6 přistýlek, zapůjčit lze cestovní postýlku pro dítě. Zázemí zde najdou i ti nejmenší. Objekt je nekuřácký, prostor pro kuřáky vymezen venku. Parkování na uzamykatelné zahradě max. pro 3 osobní auta. Wifi v celém objektu i na zahradě. 

Přízemní apartmán je bezbariérový, k dispozici celoročně, vel. 60 m2. V ložnici je k dispozici manželská postel a 1 pevné lůžko. Apartmán má obývák s postelí a rozkládací pohovku pro 2 osoby, TV, dětský koutek, plně vybavená kuchyň s pračkou a pianinem; koupelna se sprchovým koutem; další postelí. Na terase před apartmánem je betonový gril.

Apartmán v 1. p. je k dispozici přes léto, max. kapacita je 6 osob, vel. 60 m2. Apartmán má samostatný dětský pokoj, obývák s malou pracovnou a balkónkem do zahrady - manželské dvojlůžko a 2 x 2 rozkládací pohovky (každá pro 2 osoby), dále TV s internetem; plně vybavená kuchyň s pračkou, velká koupelna s vanou a 2 umyvadly. Schody jsou pro děti zabezpečeny. Na zahradě je k dispozici ohniště a přenosný gril.

V domě jsou společné uzamykatelné prostory pro úschovu kol, lyží či kočárku. Zahrada je vybavená venkovním krbem s posezením, grilem (dřevo k dispozici), pískovištěm, malou klouzačkou, domečkem pro děti, houpačkou.

Pro děti: cestovní postýlka, přebalovací pult, nočník, hračky, dětská židlička, lehátko do vany.

Osoby od 18 let platí rekreační poplatek 19 Kč/os./noc, který je odváděn městu.
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Postýlka bez poplatku.
Poplatek za psa 100 Kč/ noc.

Ceník: http://apartmany-friday.cz/cenik/


Vlastnosti
Doplňkové služby:
Vybavení:
pokoj s vanou / sprchoudětské hřiště / dětský koutek
Druhy pokojů:
apartmá
Číselné informace

Kapacita

  • Orientační cena za noc / osoba: 1000
  • Počet apartmá: 2
  • Celkový počet pokojů: 4
  • Přistýlky: 2
  • Celková kapacita lůžek: 7