Gastronomie

Forky´s Liberec

Nově otevřenou 100% plant-based restauraci v centru Liberce najdete na Šaldově náměstí, hned u tramvajové zastávky. Získá si vás nejen originální mezinárodní kuchyní, ale určitě i moderním a příjemným interiérem.
Poloha
Adresa:Palachova 1404/2Liberec, 460 01GPS:50°46'10.0''N; 15°03'33.7''E[mapa]
Kontakt
GSM:+420 739 484 486E-mail:liberec@forkys.euWeb:http://www.forkys.eu

V nabídce je pestrá mezinárodní kuchyně, která čerpá inspiraci ze všech koutů světa. A co je zásadní, vstupní suroviny jsou výhradně rostlinného původu. Rostlinná strava má mnoho benefitů jak pro člověka, tak pro životní prostředí. Neustále se zvedá zájem lidí o jejich vlastní zdraví, o kvalitu a původ potravin, které si kupují a konzumují a v neposlední řadě i o ekologickou stopu, kterou každý z nás produkuje.

Cílem Forky´s kuchyně je nabídnout hostům jak klasické pokrmy české i světové kuchyně, tak i zcela nové pojetí pokrmů, jako např. superbowls – chuťově a nutričně bohaté velké salátové misky. Důležitou částí nabídky je street food – zdravá forma fast foodu, která se od klasického liší nulovým obsahem cholesterolu, vysokým obsahem vlákniny, vitamínů a minerálů a prvotřídní kvalitou surovin.

Tak neváhejte a přijďte ochutnat!