Ostatní sporty


Sokolovna Liberec – Vratislavice nad Nisou

← Zpět na výpis
vytvořeno:10.9.2015 | upraveno:25.1.2022

Adresa:U Tělocvičny /228Liberec, 460 01GPS:50°44'37.7''N; 15°05'47.4''E[mapa]
Sokolovna s moderním zázemím pro širokou veřejnost.

Recepce

Chod recepce zajišťuje proškolená obsluha. Rezervace prostor k pronájmu lze uskutečnit osobně na recepci, telefonicky nebo prostřednictvím internetu. Pracovník recepce ochotně zodpoví dotazy a seznámí hosty s provozním řádem budovy.

Hlavní sál

Zrekonstruovaná tělocvična o velikosti 278 m2 s novou odpruženou podlahou třetí generace nabízí široké sportovní využití pro kolektivní sporty. Zázemí pro volejbal, nohejbal, florbal, basketbal, badminton, stolní tenis či gymnastiku jistě uvítá každý sportovní nadšenec. K dispozici je gymnastické nářadí, koše pro basketbal, branky pro florbal, sítě pro nohejbal, volejbal a badminton, stůl na stolní tenis. Míče půjčují zdarma.

Posilovna

Kompletně vybavená posilovna na ploše 148 m2 je osazena novými posilovacími stroji, sadou jednoručních činek, nakládacím činkovým setem, magnetickým rotopedem, eliptickým trenažérem a běžeckým pásem.

Do posilovny je možné si zakoupit permanentní vstupenku s platností na 6 nebo 12 měsíců. Nabízí možnost rezervace běžeckého pásu, eliptického trenažéru nebo magnetického rotopedu. Všechny zmíněné fitness stroje je možné zarezervovat na čas, který Vám bude vyhovovat.

Zrcadlový aerobní sál

Zrcadlový sál o velikosti 124 m2 ocení zejména ženy. Vzdušné prostory s protilehlými zrcadly a plovoucí podlahou jsou určeny pro jakékoliv skupinové cvičení. Důstojné zázemí, které v okolí Vratislavic nad Nisou nenajdete, nabízí využití pro jógu, gymnastiku, pilates, zumbu, aerobik, kalanetiku nebo jakýkoliv jiný skupinový sport bez použití nářadí. Díky audio sestavě si během cvičení můžete sami pustit hudbu, která bude vaší sportovní činnosti nejvíce vyhovovat.

Ve spolupráci s lektorkami Aerobic BBS Clubu Liberec a taneční skupiny Maestro Motion probíhají v zrcadlovém sále vratislavické sokolovny cvičení pro dospělé. Rozvrh naleznete na webových stránkách.

Šatny a sociální zařízení

Zázemí pro sportovce sokolovny poskytují čtyři šatny (2x pro muže, 2x pro ženy). Pro fotbalisty hrající na venkovním hřišti jsou určeny další tři šatny včetně masérny a prádelny se samostatným vstupem. Nedílnou součást šaten tvoří sociální zařízení (toalety a sprchy).

Ceník pronájmu sálů

Vlastnosti subjektu
Typ sportovního zařízení:
sportovní hala
Vybavení a služby:
šatnyWC / sprchypůjčovna sportovního vybaveníinstruktorvedené hromadné cvičení
Služby:
instruktorvedené hromadné cvičení
Vybavení:
fitnessinternet