Ostatní sporty


Jezdecký klub Liberec

← Zpět na výpis
vytvořeno:17.4.2013 | upraveno:18.2.2022

Adresa:V Zátočině 28/15Liberec, 460 01GPS:50°46'40.6''N; 15°02'18.0''E[mapa]
GSM:+420 724 675 766E-mail:jkliberec@email.czWeb:http://www.jkliberec.cz
Rozlehlý areál jezdeckého klubu nabízí zázemí pro mnoho činností, od těch, co souvisí s koňmi - ustájení, vyjížďky, přes sportovní aktivity - volejbal, basketbal, nohejbal až po školící zázemí.

Nábor nových členů

JK Liberec celoročně přijímá nové členy, kteří jsou zařazeni do výcviku. K dispozici jsou šatny, šatní skříňky, nová sociální zařízení, sprchy, pro výcvik vhodné koně a veškerý potřebný materiál (sedlo, uzdečka, kamaše …), kvalifikovaní cvičitelé.

Individuální výcvik pro veřejnost

Možnost výuky jízd na koni v individuálních hodinách vždy pod vedením cvičitele. Tento výcvik probíhá v areálu JK Liberec buď na pískové jízdárně nebo v hale.

Zkoušky základního výcviku jezdců (ZZVJ)

Pro talentované a pokročilé jezdce nabízí JK Liberec možnost přípravy na ZZVJ.

Ustájení

JK Liberec nabízí možnost ustájení v areálu JK Liberec. V ceně je zahrnuto krmení 3x denně – oves, seno, otruby, voda, dále podestýlka – piliny, sláma. Po dohodě a dle časového harmonogramu využívání haly a pískové jízdárny včetně materiálu potřebného pro výcvik skokového koně. Cena nezahrnuje veterinární a podkovářské práce. V případě aktuálního stavu bude koni automaticky veterinární péče poskytnuta oproti úhradě majitelem. Toto je upraveno v nájemní smlouvě.

Pronájem haly, kolbiště a opracoviště

Možnost pronajmutí haly, kolbiště nebo pískového opracoviště.

Vlastnosti subjektu
Nabídka jízdárny:
krytá jízdárnaustájeníjezdecká škola, kurzyprůvodce na vyjížďky