Lyžování


    Bruslení


Skiaréna Jizerky – Bedřichov

← Zpět na výpis
vytvořeno:6.2.2008 | upraveno:11.2.2020

Adresa:Bedřichov 279Bedřichov, 468 12GPS:50°47'18.8''N; 15°08'43.1''E[mapa]
GSM:+420 603 781 848Telefon:+420 483 710 999E-mail:info@skibizu.czWeb:http://www.skijizerky.cz
Bedřichov je jedním z nejvýznamnějších středisek zimní i letní turistiky v Jizerských horách, díky klidnému prostředí je vhodný i pro rodinnou rekreaci. Je snadno dostupný městskou dopravou z Jablonce nad Nisou a Liberce.

VLEKY

Ve ski areálu na Bedřichově naleznete 6 lyžařských vleků a 1 pojezdový koberec. 2 vleky z tohoto počtu jsou kotvové a zbylé typu poma. Pro večerní lyžování se využívá poma na Malinovce. Přímo v centru ski areálu na Malinovce je též umístěn dětský vlek s odděleným prostorem pro výuku.

SJEZDOVKY

Ski areál Bedřichov nabízí lyžování na celkem 4 500 metrech sjezdovek. Jedná se široké tratě střední a nízké obtížností.  Díky tomu jsou vhodné pro lyžařské vyžití rodin s dětmi. Sjezdové tratě jsou vybaveny systémem technického zasněžování. Večerní lyžování na 520 m dlouhé sjezdovce Malinovky.

Lyžařská škola, půjčovna a servis = SKI Bižu SPORT

Pobočku na Bedřichově naleznete vedle pokladen areálu v budově Malinovky. V areálu je disponováno uzavřeným výukovým prostorem u dětského vleku na Malinovce. V ceně za výuku v lyžařské škole je zahrnuto jízdné na vlecích.

Doprava a parkování

Automobilem do ski areálu bez problémů dojedete od Jablonce nad Nisou a od Liberce. Bezplatné parkoviště pro 50 automobilů u nástupu na vleky u Malinovky. V blízkosti jsou i další, placená, parkoviště Maliník a Hřiště. Ski areál je dostupný autobusy městské hromadné dopravy z Jablonce nad Nisou i Liberce.

Běžecké tratě

Bedřichov nabízí možnosti nástupu na 80 km upravovaných běžeckých tratí Jizerské magistrály. Nástupními místy jsou běžecký stadion Bedřichov, Nová louka – Šámalova chata, rozhledna Královka, sedlo Maliníku.

Aktuální informace z lyžařského střediska

Webkamera z lyžařského střediska

Interaktivní mapa lyžařského střediska

Vlastnosti subjektu
Sezóna:
zima
Další informace
  • Počet vleků / lanovek: 6/0
Otevírací hodiny


Měsic od / doDen v týdnu od / doHodiny od / doPříznak
Prosinec - Březen všechny dny v týdnu 9:00 - 20:00 otevřeno

večerní lyžování 17.00–20.00 h