Lyžování

Skiaréna Jizerky – Bedřichov

Bedřichov je jedním z nejvýznamnějších středisek zimní i letní turistiky v Jizerských horách, díky klidnému prostředí je vhodný i pro rodinnou rekreaci. Je snadno dostupný městskou dopravou z Jablonce nad Nisou a Liberce.
Poloha
Adresa:Bedřichov 279Bedřichov, 468 12GPS:50°47'18.8''N; 15°08'43.1''E[mapa]
Kontakt
GSM:+420 604 581 037E-mail:info@skibizu.czWeb:www.skijizerky.cz

VLEKY A SJEZDOVKY

Ski areál Bedřichov nabízí lyžování na celkem 4 500 metrech sjezdovek. Jedná se o široké tratě střední a nízké obtížnosti.  Díky tomu jsou vhodné pro lyžařské vyžití rodin s dětmi. Sjezdové tratě jsou vybaveny systémem technického zasněžování. Večerní lyžování probíhá na 520 m dlouhé sjezdovce Malinovky.
Lyžařská škola, půjčovna, servis a prodej doplňků pod jednou střechou ve ski areálech Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov.
Sídlí v budově lyžařského vleku Malinovka.

Ve skiareálu na Bedřichově naleznete 6 lyžařských vleků a 1 pojezdový koberec. 2 vleky z tohoto počtu jsou kotvové a zbylé typu poma. Pro večerní lyžování se využívá poma na Malinovce. Přímo v centru ski areálu na Malinovce je též umístěn dětský vlek s odděleným prostorem pro výuku.

PŮJČOVNA SKIARÉNA RENT

V našich půjčovnách naleznete značkové a velmi kvalitní sjezdové i běžecké vybavení, snowboardy, test centrum Elan, K2 a ROSSIGNOL.
Veškeré vybavení pravidelně servisujeme na strojích MONTANA = záruka perfektního svezení.
V nabídce máme 400 sjezdových kompletů /carvingových/, 100 snowboardových kompletů, 30 kompletů na běžky a dále dostatek přileb. Půjčíme Vám vybavení od výrobců: K2, ELAN, ROSSIGNOL, ATOMIC, SALOMON, SPORTEN, ALPINA a DALBELLO.

  • proškolení pracovníci Vám vždy vybavení seřídí dostatek vybavení i v období hlavní lyžařské sezony 
  • každoročně obměňujeme část vybavení 
  • bezplatná výměna vybavení 
  • přijímáme platby kartou 

LYŽAŘSKÁ ŠKOLA SKIARÉNA SCHOOL

Poskytujeme veškeré služby v oblasti výuky lyžování a snowboardingu. Naučte se lyžovat právě v naší škole, kde na Vás čeká přes 50 proškolených instruktorů se znalostmi cizího jazyka. Rezervace výuky je možná pouze telefonicky.

PROČ ZVOLIT SKIARÉNA SCHOOL

  • největší lyžařská a snowboardová škola v Jizerkách 
  • jízdné při výuce ZDARMA 
  • výuka určena pro děti od 3 let 
  • výuka probíhá každý den 
  • hračky a zvířátka pro zpestření výuky

Doprava a parkování

Autem dojedete do ski areálu z Jablonce n. N. a z Liberce, parkoviště pro 50 automobilů u nástupu na vleky u Malinovky. V blízkosti jsou i další parkoviště Maliník a Hřiště. Ski areál je dostupný autobusy MHD z Jablonce n. N. i z Liberce.

Běžecké tratě

Bedřichov nabízí možnosti nástupu na upravované běžecké tratě Jizerské magistrály. Nástupními místy jsou běžecký stadion Bedřichov, Hrabětice – kaplička, sedlo Maliníku.

Vlastnosti
Sezóna:
zima
Další informace
  • Počet vleků / lanovek: 6/0
Otevírací hodiny


Měsic od / doDen v týdnu od / doHodiny od / doPříznak
Prosinec - Březen všechny dny v týdnu 9:00 - 20:00 otevřeno

večerní lyžování 17.00–20.00 h