Vyhledávání


JEŠTĚD RENTAL & SHOP

← Wróć
Stworzone:27.2.2012 | Zmodyfikowane:9.12.2022

Adres:Ještědská 202Liberec, 460 08GPS:50°44'11.8''N; 15°00'39.0''E[Mapa]
Sport Ještěd oferuje klientom kompleksowe usługi. W zimie: wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i punkt serwisowy, w lecie: wypożyczalnia rowerów i hulajnóg.
Půjčovna vybavení se nachází v multifunkční budově vedle centrálního parkoviště P1.

ZIMNÍ NABÍDKA:
Naše půjčovna nabízí lyže, snowboardy i sáňky té nejvyšší kvality. 

Vybírat můžete z nabídky aktuálních modelů od špičkového rakouského výrobce lyží Kästle, které jsme letos NOVĚ zařadili do našeho sortimentu. K dispozici vám budou různé typy lyží jak pro začátečníky, tak pokročilé lyžaře. Mimo to u nás najdete i snowboardy značky Burton, Nitro, helmy Blizzard, boty Roxa a Dalbello nebo hole Leki.

Vybavení v půjčovně pravidelně obměňujeme a samozřejmě servisujeme.

LETNÍ NABÍDKA:
Hledáte koloběžku, která splní vaše nejbláznivější představy? Máte rádi adrenalin, ale zároveň se chcete cítit na koloběžce bezpečně? Kickbike FAT MAX je vaše volba. FAT MAX je koloběžkové SUV. Pevná vidlice, FAT kola, široké stupátko a hydraulické brzdy zaručují pohodlnou a bezpečnou jízdu, při které ale můžete pustit uzdu své fantazii. Hitem letní sezony 2022 jsou terénní tříkolky! Ty naše jsou letos nové, jsou stabilní a robustní široké trojkolky pro sjezdy z kopce, po našich trasách i po sjezdovce. Jízda je zážitek a je bezpečná, můžete sebou svézt i dítě.


V případě zájmu si u nás můžete nechat servisovat či uschovat i vaše vlastní vybavení.

Właściwości
: