Restauracje


FOFR KAFE espresso bar

← Wróć
Stworzone:1.9.2020 | Zmodyfikowane:18.12.2021

Adres:Nám. Dr. E. Beneše 13/16Liberec, 460 01GPS:50°46'9.3''N; 15°03'26.8''E[Mapa]
FofrKafe - espresso bar v centru Liberce na Benešáku u radnice, v prostorách, kde, dle jedné pamětnice dříve sedávali movití průmyslníci u sklenky kvalitního pití s doutníkem a tvořili budoucnost Liberecka.

V nabídce najdete výběrovou kávu od BeanSmith's, každodenně na výběr dvě kávy na espresso a jedna na filtru. Samozřejmostí jsou kávy bez mléka – espresso, lungo, americano, long black (možno zvlášť do konvičky),  a nebo s našlehanou mikro pěnou – espresso macchiato, cappuccino, flat white, café latte; i Batch Brew.

Příjemným zchlazením jsou v parném dnu domácí limonády a ledové čaje, Pragerovy limonády a limonády Fentimans, ledová káva, espresso tonic, filtr tonic, kávová limonáda nebo káva se zmrzlinou.  Naopak pro zahřátí horká čokoláda, sypané čaje, čerstvé čaje a svařák.

Na své si přijdou i milovníci vína, ať již s vínem od Emila a či ze země vínu zaslíbené - z  Moravy. Nechybí ani cider od Prageru, pivo z Beranova pivovaru a také tvrdý alkohol (whiskey, rum, cognac a další).

Každý všední den je pro hosty v nabídce menu v podobě polévky a quiche - oba bez lepku. A také něco na zub – cheesecake, dorty, medové kuličky, medovníky, pavlovy, věnečky, kusové zákusky, koláče a další. Všechno je bez lepku a občas i bez cukru, RAW, bez laktózy atd. V případě zájmu je možné připravit dorty a zákusky na objednávku. Široký je i výběr jogurtů, kde největší pecka je jogurt s banánem, medem a ořechy. Každý den na vás čekají čerstvé sendviče, tousty, chleby, některé klasika zvířecí, ale i vegetariánské, veganské, bezlepkové...

Samozřejmostí je i prodej zrnkové kávy.