Przejażdżki rowerowe


Bikepark VAPARK Vratislavice

← Wróć
Stworzone:8.10.2020 | Zmodyfikowane:22.5.2023

Adres:U TělocvičnyLiberecGPS:50°44'48.0''N; 15°05'21.7''E[Mapa]
V lokalitě nad hasičárnou ve Vratislavicích najdete dva pumptracky pro děti i dospělé, dvě singletrailové dráhy na louce, dva lesní traily a prostor pro trénink technických dovedností (tzv. skill centrum).

Wydarzenia

Na přilehlém svahu jsou zbudovány dvě singletrailové dráhy: modrý trail pro začátečníky a červený trail pro pokročilejší jezdce, který obsahuje i skoky a náročnější zatáčky. Oba traily jsou přitom koncipovány tak, aby byly za předpokladu seznámení se s tratí a přizpůsobení rychlosti úrovni konkrétního jezdce průjezdné pro většinu aktivních cyklistů. Na straně u lesoparku doplňuje oba traily ještě stoupací trail, kudy mohou jezdci vyjet zase zpátky na vrchol kopce. 

Na jaře 2022 přibyly k areálu ještě 2 nové lesní traily, které vznikly ve spolupráci s Městskými lesy Liberec. Lesní traily jsou určeny již pro pokročilejší cyklisty a naleznete zde červený a černý trail. 

Od roku 2023 je novinkou v areálu také dětský pumptrack. Zhruba 50 m dlouhý okruh je určen pro děti na odrážedlech a prvních kolech.: