Przejażdżki rowerowe


JEŠTĚD RENTAL & SHOP

← Wróć
Stworzone:27.2.2012 | Zmodyfikowane:25.5.2021

Adres:Ještědská 202Liberec, 460 08GPS:50°44'16.3''N; 15°00'41.5''E[Mapa]
GSM:+420 737 222 499E-mail:info@skijested.czWeb:http://www.skijested.cz
Sport Ještěd oferuje klientom kompleksowe usługi. W zimie: wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i punkt serwisowy, w lecie: wypożyczalnia rowerów i hulajnóg.
Půjčovna vybavení se nachází v nové multifunkční budově vedle centrálního parkoviště P1.

LETNÍ NABÍDKA:
Hledáte koloběžku, která splní vaše nejbláznivější představy? Máte rádi adrenalin, ale zároveň se chcete cítit na koloběžce bezpečně? Kickbike FAT MAX je vaše volba. FAT MAX je koloběžkové SUV. Pevná vidlice, FAT kola, široké stupátko a hydraulické brzdy zaručují pohodlnou a bezpečnou jízdu, při které ale můžete pustit uzdu své fantazii.


ZIMNÍ NABÍDKA:
Rental shop:Půjčuje celé sety lyží s vázáním včetně hůlek, lyžařských bot a helmy, garantuje top kvalitu lyží a jejich denní servis. Kromě lyží Sporten má v sortimentu snowboardy Burton, helmy Blizzard, boty Dalbello nebo hole Leki.V případě zájmu si zde můžete nechat servisovat i vaše vlastní vybavení.
Ještěd shop:
Široký sortiment sportovního vybavení za zajímavé ceny. V případě, že něco zapomenete, můžete si u tu koupit nové rukavice, čepici, lyžařské brýle, hůlky nebo i lyže, které jste si předtím v půjčovně a testovacím centru vyzkoušeli. Naleznete zde značky Uvex, Salomon, Reusch, Leki, Bollé, Blizzard a spousty dalších.
Właściwości
: