Zábavní centra

Úniková hra - Real Escape Adventure Liberec

Tematicky odlišné únikové hry, u kterých se zapotíte i pobavíte.
Poloha
Adresa:Dopravní 1508Liberec, 463 11GPS:50°44'26.2''N; 15°05'17.6''E[mapa]
Kontakt
GSM:+420 731 413 507+420 773 445 877E-mail:info@real-escape-liberec.comWeb:http://www.real-escape-liberec.com
Prokletá hrobka faraona Furtseschklebeta
Píše se rok 1990 a vás jako skupinku turistů oslovuje na egyptském tržišti místní domorodec. "Vypadáte jako partička správných dobrodruhů. Nechcete zavést k doposud neprobádané hrobce? Nikdo ještě nenašel cestu až k sarkofágu, což by byl jistě veliký počin pro historii, nemluvě o pokladech, co by se tam mohly nacházet." ...

Šílený kapitán aneb únik z potápějící se lodi
Na lodi Queensland je vše připraveno na několikadenní plavbu a ta pomalu za jásotu přihlížejících pomalu opouští přístav... V tu chvíli však nikdo netuší, že následky, které si kapitán E. J. Wild odnesl z lodi duchů jsou vážnější, než se zdálo, a tak ani organizátoři celé plavby v tu chvíli nevědí, jak velkou chybou bylo jeho angažování na tuto plavbu...

Útěk z poškoly
Jste žáky zmíněné školy a opět jste si vysloužili trest za svou nekázeň, musíte zůstat po škole. Jenže dnes je to nějaké divné, nepřichází nikdo kdo by nad vámi měl dozor, nikdo po vás nic nechce... Rozpačitě se díváte jeden na druhého.... Až jeden dostává odvahu a jde nakouknout ven ze třídy. Klika cvakla, ale dveře zůstali zavřené. Co se to děje? Jsme tu zamčení. Co budeme dělat?

Na Divokém západě
Nechte se vtáhnout do dob, kdy se po amerických prériích proháněla stáda bizonů, divokých koní a spousty indiánských kmenů. Do doby, kdy poklidný svobodný život Indiánů začaly narušovat hamižné bledé tváře, které usilovaly o jejich území. Staňte se účastníkem jednoho z mnoha střetů těchto odlišných světů a nezapomenutelným hrdinou Divokého západu.
Prokletá hrobka nebo Šílený kapitán
Plné vstupné:1 000,00 CZK
Poznámka:Cena je uvedena pro 2 hráče. Každý další hráč + 100 Kč. Maximální počet dospělých osob je v Hrobce šest a v Kapitánovi pět.
Poškola
Plné vstupné:1 200,00 CZK
Poznámka:Cena je uvedena pro 2 hráče. Každý další hráč + 100 Kč.