Zábavní centra

EKOPark Liberec

První volnočasový EKOPark je místem, kde si děti hrají v přírodě a s přírodou, ať už si třeba staví na písku, vaří v blátivé kuchyni nebo tvoří ze dřeva v ekodílničce.
Poloha
Adresa:SokolskáLiberec, 460 01GPS:50°46'28.5''N; 15°02'47.3''E[mapa]
Kontakt
GSM:+420 776 454 238E-mail:info@ekoparkliberec.czWeb:http://www.ekoparkliberec.cz
V EKOParku najdete relaxační prvky určené pro pobyt v přírodě, piknikové paloučky, vyhlídkové rozhledny pro pozorování a naslouchání zvukům přírody, ale i pro přespání v přírodě, obří pískoviště, prolézačky, kniho-budky, houpací sítě, hmyzí hotely, mini zoo, čapí hnízdo z větví, dětské bludiště, přírodní stezku pro chůzi na boso, interaktivní javorový altánek plný dřevěných skládaček a blátivou kuchyní, originální dřevěné sochy a mnoho dalšího. Pro sportovní účely a zdravý životní styl je v parku k dispozici crossfit/workoutové hřiště - venkovní posilovna pro procvičení celého těla. 

EKOPark nabízí pod širým nebem možnost pořádání přednášek, workshopů, koncertů, divadelních představení, letních promítání, víkendových akcí, příměstských táborů, volnočasových aktivit, tvůrčích, výtvarných, sportovních a vzdělávacích kurzů v přírodě.

Otevírací hodiny
Měsic od / doDen v týdnu od / doHodiny od / doPříznak
Květen - Červen všechny dny v týdnu 10:00 - 18:00 otevřeno
Červenec - Srpen všechny dny v týdnu 9:00 - 19:00 otevřeno

* otevřeno pouze za hezkého počasí! * VSTUP SE PSY ZAKÁZÁN!
Celodenní vstupné
Plné vstupné:100,00 CZK
Poznámka:jednotné vstupné