Divadla a Kulturní centra


MCU Koloseum, o.p.s.

← Zpět na výpis
vytvořeno:4.3.2013 | upraveno:10.9.2018

Adresa:Gen. Svobody 83Liberec 13, 460 01GPS:50°46'50.9''N; 15°02'58.3''E[mapa]
Telefon:+420 485 124 336E-mail:info@universium.czWeb:www.universium.cz
Hledáte prostor pro pořádání plesů, firemních večírků, školení, konference, studentských vystoupení a mnoho dalších akcí v Liberci? Už nemusíte! Využijte nabídky Kolosea a budete velmi spokojeni.

Liberecké Koloseum nabízí prostory pro pořádání různých kulturních a společenských akcí, konferencí, školení, výročních schůzí, plesů, vystoupení, rodinné či podnikové oslavy, výstavy a jiné.

MCU KOLOSEUM je obecně prospěšná společnost, jejímž hlavním cílem je poskytování sociálních služeb lidem se zdravotním postižením. Kromě pronájmu prostor provozuje také tři chráněné dílny: chráněná dílna Mozaika, počítačová chráněná dílna a chráněná dílna gastro, která vyrábí a rozváží obědy, služby osobní asistence, bezbariérovou dopravu a další. V místě zajišťujeme Catering. Prostory jsou bezbariérové.

Pronájem prostor v MCU KOLOSEUM, o.p.s.

Pronájem velkého sálu:

Víceúčelový velký sál s kapacitou až 550 míst je možné využít jak pro pořádání koncertů, plesů a kulturních akcí, tak i například pro schůze či jiné netradiční akce.

Pronájem malého sálu:

Malý sál je vhodný jako "druhá scéna" plesů či pro slavnostní tabuli nejrůznějších oslav. Kapacita malého sálu je až 80 osob dle uspořádání.

Pronájem učebny – zasedací místnost:

Učebna-zasedací místnost s kapacitou 25-30 osob se nachází v přízemí budovy v blízkosti bočního samostatného vchodu. Učebna je vybavena dataprojektorem, interaktivní tabulí a kuchyňkou…

Přílohy