Kalendář akcí

Karel Hubáček známý neznámý

foto akce

Karel Hubáček Výstava ke 100. výročí narození jednoho z našich nejvýznamnějších architektů se nebude vázat pouze na jeho největší architektonické dílo-horský hotel a vysílač Ještěd. Ten bude vřazen mezi jeho další pozoruhodné, avšak veřejnosti méně známé realizace technicistních staveb, jako jsou např. vodárenské a meteorologické věže v Praze.

Typ: VýstavaMísto konání: MUZA - Severočeské muzeum v Liberci


Sport Live 2024

foto akce

V sobotu 7. 9. 2024 se v areálu Sport Parku Liberec a Home Credit Areny uskuteční již 19. ročník oblíbeného sportovního veletrhu Sport Live 2024, který je největší akcí svého druhu v severních Čechách. Pokud ještě vaše děti nebo vy nevíte, který sport by je bavil nejvíc, Sport Live je ideální příležitostí na to, vyzkoušet si nepřeberné množství sportů na jednom místě.

Typ: Jiný typ akce – Akce pro dětiMísto konání: Home Credit Arena a Sport Park Liberec

Muzikály naruby

foto akce

Koncertní zábavná show naplněná těmi největšími hity z českých i světových muzikálů. Muzikály Naruby, to je koncert živé kapely, která hraje známe hity tak, jak je ještě nikdy nikdo neslyšel. Přední čeští zpěváci a muzikáloví herci Josef Vágner, Jan Kopečný a Petr Ryšavý zpívají hity nejen z tradičních muzikálů jako jsou Bídníci, Kleopatra, Angelika, Tři mušketýři, ale také z českých hit-muzikálů.

Typ: KoncertMísto konání: Dům kultury Liberec

Dětský koutek v Lidových sadech

foto akce

Dětský koutek je přírodní areál v překrásné čtvrti Lidové sady v Liberci. Vaše děti se vyřádí na vzduchové trampolíně, v bludišti, na skluzavkách, kolotočích, houpačkách a pískovišti, projedou se ve vláčku a v horkých dnech se osvěží v pohádkovém mlhovišti. Dětský koutek je vhodný pro malé děti a děti předškolního věku.

Typ: Hry – Akce pro dětiMísto konání: Dětský koutek Lidové sady Liberec