Accommodation

Apartmány Terasy Café

Apartmány Terasy Café s vlastním wellness a kavárnou s vinárnou v toskánském stylu se nachází v klidné části centra města Liberce. Dům nabízí ubytování v moderních vícepokojových a nadstandardně vybavených apartmánech s terasou či balkonem.
Location
Address:Pavlovická 1417/1Liberec, 460 01GPS:50°46'24.6''N; 15°03'18.8''E[Map]
Contact
GSM:+420 606 608 081E-mail:recepce@terasycafe.czWeb:www.terasycafe.cz

Apartmány Terasy Café  nabízí ubytování v moderních apartmánech s kompletně vybavenými kuchyněmi. Ubytování disponuje celkovou kapacitou 30 lůžek. Kromě vlastního stravování nabízí i možnost snídaně ve vlastní kavárně s velmi atraktivním interiérem, který přenese hosty do malebného Toskánska. Vychutnat si zde můžete také kvalitní moravská vína. 

Hosté mají možnost využít wellness, které disponuje nejenom saunou a infrasaunou, ale také inovativní zážitkovou sprchou či vodní postelí. K dispozici je nejen ubytovaným hostům, ale i veřejnosti.

Apartmány Terasy Café jsou ideálním řešením pobytu jak pro firemní klientelu, tak pro turisty a rodiny s dětmi, které  nejvíce ocení to, že hlavní atrakce jako Zoo Liberec, iQlandie, Babylon či Dinopark jsou dostupné pěšky.


Ceník: https://www.terasycafe.cz/ubytovani/

Properties
Additional services:
Facilities:
room with shower
Types of room:
suites
Numeric information

Capacity

  • Number of suites: 7
  • Total number of rooms: 7
  • Additional beds: 4
  • Total capacity of beds: 30