Other Sports


Benátská!

← Back to subject
Modified:7.10.2021
Place:Vesec Sports Facility[detail]
Address:Sportovní areál Vesec46311 LiberecGPS:50°43'35.2''N; 15°04'1.2''E[Map]
Beginning:28. 7. 2022 0:00End:31. 7. 2022 0:00
Type:Concert – FestivalKind:MusicRecommended for:Holiday for young peopleRelaxing holidayCharacter:Regional
<
>
Benátská! is a music festival for the whole family. Great music and plenty of other fun things to do and culinary specialties to enjoy guaranteed.

„Čtvrtek, první festivalový den, nabídne společnou festivalovou oslavu šedesátin české rockové legendy skupiny Olympic a čtyřicátin metalové kapely Arakain. Věříme, že příští rok zaznamenáme čtvrteční návštěvnický rekord zvlášť, když Petr Janda bude v roce 2022 slavit své osmdesátiny,“ říká ředitel festivalu Pavel Mikez.

Další oslava jubilea připadne na sobotní festivalový večer. Na Benátské! s Impulsem zahájí celoroční oslavy svých šedesátých narozenin tradiční hvězda festivalu – Paľo Habera se svou skupinou Team, která letos také slaví kulatiny v podobě 40 let od svého založení. Pro samotné fanoušky kapely to bude po několikaletém nuceném půstu skvělá příležitost, protože skupina Team vystoupí v roce 2022 maximálně na třech koncertech.

Pořadatelé festivalu odtajnili další hudební interprety, na které se fanoušci budou moci těšit. Na Benátské! s Impulsem tak vystoupí například kromě kapely Divokej Bill, Walda Gang, rapper Lipo, ATMO Music či Petra Janů a přiřadí se k již ohlášeným hudebníkům jako jsou kapely Škwor, Traktor, Vypsaná fixa nebo písničkář Pokáč. Další kapely budou organizátoři průběžně potvrzovat a uveřejňovat.