Skiing


    Skating


JEŠTĚD RENTAL & SHOP

← Back to listing
Created:27.2.2012 | Modified:25.5.2021

Address:Ještědská 202Liberec, 460 08GPS:50°44'16.3''N; 15°00'41.5''E[Map]
GSM:+420 737 222 499E-mail:info@skijested.czWeb:http://www.skijested.cz
Sport Ještěd offers its services to the customers. In winter season it is capable to equip You by everything for skiing and snowboarding, in summer You can rent a bicycle, scooter or other accessories.
Půjčovna vybavení se nachází v nové multifunkční budově vedle centrálního parkoviště P1.

LETNÍ NABÍDKA:
Hledáte koloběžku, která splní vaše nejbláznivější představy? Máte rádi adrenalin, ale zároveň se chcete cítit na koloběžce bezpečně? Kickbike FAT MAX je vaše volba. FAT MAX je koloběžkové SUV. Pevná vidlice, FAT kola, široké stupátko a hydraulické brzdy zaručují pohodlnou a bezpečnou jízdu, při které ale můžete pustit uzdu své fantazii.


ZIMNÍ NABÍDKA:
Rental shop:Půjčuje celé sety lyží s vázáním včetně hůlek, lyžařských bot a helmy, garantuje top kvalitu lyží a jejich denní servis. Kromě lyží Sporten má v sortimentu snowboardy Burton, helmy Blizzard, boty Dalbello nebo hole Leki.V případě zájmu si zde můžete nechat servisovat i vaše vlastní vybavení.
Ještěd shop:
Široký sortiment sportovního vybavení za zajímavé ceny. V případě, že něco zapomenete, můžete si u tu koupit nové rukavice, čepici, lyžařské brýle, hůlky nebo i lyže, které jste si předtím v půjčovně a testovacím centru vyzkoušeli. Naleznete zde značky Uvex, Salomon, Reusch, Leki, Bollé, Blizzard a spousty dalších.
Properties
: