Events Calendar


Benátská 2019!

← Back to listing
Modified:16.10.2018
Place:Vesec Sports Facility[detail]
Address:Sportovní areál Vesec46311 LiberecGPS:50°43'35.2''N; 15°04'1.2''E[Map]
Beginning:25. 7. 2019 0:00End:28. 7. 2019 0:00
Type:Concert – FestivalKind:MusicRecommended for:Holiday for young peopleRelaxing holidayCharacter:Regional
<
>
Benátská! is a music festival for the whole family. Great music and plenty of other fun things to do and culinary specialties to enjoy guaranteed.

Festival Benátská! s Impulsem 2019 se již nezadržitelně blíží! Jeden z největších a nejstarších hudebních festivalů v zemi proběhne již tradičně poslední červencový víkend od 25.7. do 28. 7. 2019 na prosluněných travnatých plochách Veseckého sportovního areálu v Liberci.

Letošním zahraničním headlinerem Benátské! 2019 bude švédská rocková kapela Europe, na kterou se mohou návštěvníci těšit druhý festivalový večer. Festival zahájíme již tradičním Večírek pro nedočkavé, na kterém oslavíme i 80. narozeniny Karla Gotta. Spolu s ním ten večer vystoupí i Peter Nagy a Indigo, Dalibor Janda, Anna K., Bohemian Metal Rhapsody nebo Brutus. Na Benátské! dále uvidíte i další hvězdy české i slovenské hudební scény v čele s Chinaski, Richardem Müllerem nebo No Name! Dále vystoupí: Marek Ztracený, Michala Hrůza , Lenny, Jaroslava Uhlíř, Václav Neckář a Bacily, David Stypka, Bena Cristovao, Doctor PP, Alkehol, Harlej, Walda Gang, Traktor, Pipes and Pints, E!E a spousta dalších! Více info k programu naleznete na webu www.benatska.cz.

Kdo někdy na Benátské! s Impulsem byl, ví, že pořadatelé nepřehání, když opět slibují tři hudební scény včetně oblíbeného Stanu Rádia Impuls, více než 50 kapel, čistotu, rozmanité gastro možnosti, stanové městečko a bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.

Vstupenky nyní zakoupíte v předprodeji za zvýhodněné ceny!

Více informací naleznete na webu festivalu www.benatska.cz nebo na oficiálním facebookovém profilu.


Attachments