Vyhledávání

EDUCA WEEK LIBEREC 2023

← Zurück zur Liste
Aktualisiert:9.12.2022
Ort:Besuchen Sie Liberec
Adresse:LiberecGPS:50°46'12.0''N; 15°03'30.4''E[Karte]
Anfang:9. 10. 2023 0:00Ende:15. 10. 2023 0:00
Veranstaltungstyp:MesseVeranstaltungsart:Jiný typ akceEmpfohlen für:Urlaub mit KindernUrlaub für die jungen LeuteVeranstaltungscharakter:Regional
Veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí se v Liberci koná od 9. do 15. října. Již 17. ročník opět nabídne celotýdenní program plný informací, studijních i pracovních příležitostí, inspirativních setkání i motivačních přednášek z oblasti vzdělávání, kariérního růstu i osobnostního rozvoje.
Liberecký kraj tak každý rok ožije na 7 dnů nejen samotným veletrhem, ale i konferencemi, přednáškami, workshopy a dalšími aktivitami, a to za podpory vzdělávacích a volnočasových institucí. V programu EDUCA WEEK si tak každý bez ohledu na věk najde vše, co potřebuje a co ho zajímá, ať už při hledání nové školy, uplatnění na trhu práce či zájmového vzdělávání.

EDUCA WEEK se dělí na pět částí:
EDUCA EXPO, je dobře známým „klasickým“ veletrhem, který se tradičně koná v půlce října v Home Credit Areně, kde nabídne prezentaci vzdělávacích institucí a firem.

EDUCA VISIT je zaměřena na návštěvy veřejnosti přímo ve firmách.

EDUCA ON-LINE se zaměřuje na poskytování informací on-line formou.

EDUCA KIDS je zaměřena na atraktivní formu vzdělávání dětí.

EDUCA EVENT je nejnovější částí veletrhu, která představila doprovodné programy a aktivity určené pro širokou, ale i odbornou veřejnost.
Anlagen