Veranstaltungen


Beginnende Veranstaltungen (3)Laufende Veranstaltungen (23)

Král Lear

Slavná tragédie o bláznovství a zmoudření pošetilého krále.

Foto k akci

Typ: Vorstellung Adresse: F.X.Šalda-Theater Liberec


Ženy v čase

Zveme vás na výstavu obrazů malířky Zuzany Gregorové - Ženy v čase. Výstava je přístupná každý všední den 7:30-15:30 hod.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Kodap


Coronavtípky

Ve výstavní síni (vestibul) můžete vidět kreslený humor Miroslava Lose, který věnuje jako poděkování lékařům a sestrám za jejich obětavou péči. Výstava je přístupná po a st do 18 hod., út a čt do 17 hod. a pá do 16 hod.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Krajský úřad Libereckého kraje


Má vlast cestami proměn

Putovní výstava Má vlast cestami proměn přináší svědectví o příznivých proměnách zanedbaných míst a sídel v naší krajině. Součástí výstavy je i panel, na kterém je zachycena rekonstrukce kaple Božího hrobu ve zdejší barokní zahradě.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Mariensäule und Barockgarten


Září v EKOParku Liberec

Za příznivého počasí otevřeno PÁTEK-NEDĚLE 10:00-18:00<br /> PONDĚLÍ – ČTVRTEK otevřeno pouze pro předem objednané dětské kolektivy<br /> Sledujte prosím aktuální program a ceník na www.ekoparkliberec.cz a www.facebook.com/ekoparkliberec.<br /> <br />

Foto k akci

Typ: Sonstige Veranstaltungen – Veranstaltungen für Kinder Adresse: EKOPark Liberec


Marek Musil: Srdeční záležitosti

Fotky pro letošní druhý ročník nafotil významný český fotograf Marek Musil, který díky svému osobitému stylu ukázal na dvanácti fotografiích 13 tváří a osudů lidí, kteří do toho, co dělají, dávají své srdce.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: MCU Colosseum


František Kaván - Podmrak

V roce 2021 si připomínáme 155. výročí narození a 80. výročí úmrtí významného českého malíře – krajináře, symbolisty a básníka Františka Kavána. Rozsáhlá výstava v galerii ukáže Kavánovo dílo nejen ve značné šíři, ale do určité míry i v novém světle.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Regionalgalerie Liberec - im ehem. Stadtbad


Frank Maibier

Malíř a sochař Frank Maibier, který se hlásí k vlivům saského konstruktivismu a který svou tvorbu rozvíjel jako reakci na zásadní transformační procesy ve východním Německu po pádu Berlínské zdi, je jedním z nejdůležitějších iniciátorů své generace.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: MVS - Kleine Ausstellungshalle


Patrik Hábl

Patrik Hábl patří ke generaci vstupující na výtvarnou scénu na přelomu tisíciletí a patří k nejvýraznějším představitelům mladé generace. Hlavním tématem Patrika Hábla je krajina, ovšem krajina snová, imaginární, abstraktní, krajina vlastní mysli. Výstava je přístupná út a st 9-13 a 14:30-18 hod.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Galerie Prostor 228


Výstava Tajemná Indonésie

Největší výstava svého druhu ve Střední Evropě znovu otevřena v Liberci! Projekt o tajemném ostrově Nová Guinea vznikl na základě cest českých cestovatelů do zapomenuté části planety. Expozice odhaluje taje Nové Guineje, Indonésie, Pacifiku i Šalamounových ostrovů.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Centrum Babylon


Rostislav Vaněk: typografický portrét

Vaňkova práce utkvěla v povědomí veřejnosti zejména v podobě nadčasového informačního systému pražského metra. Chce-li se návštěvník dozvědět něco o pražském metru, na liberecké výstavě může zhlédnout původní makety a informační boardy z Vaňkova ateliéru.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Nordböhmisches Museum Liberec


Cocktail umění

Tímto bychom vás rádi pozvali na další úžasnou výstavu pod názvem „COCKTAIL UMĚNÍ“. Představíme vám krásná díla od pěti současných malířů. Vernisáž je plánovaná na sobotu 2.10.2021 v 17 hod.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Eli Gallery


Jizerský SKUBBISMUS

Výstava Jizerský SKUBBISMUS je ukázkou střetnutí doby, času, prostoru a především hmoty. Díla se rodí v okolí materiálové pestrosti Jizerských hor a díky tomu vidíme spektrum ateliérové tvorby na hranici umění a designu, kde prim hraje sklo.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Nordböhmisches Museum Liberec


Expo Osaka 1970

V roce 1970 se v japonské Ósace konala světová výstava, Expo – událost, která se dnes hned v několika ohledech jeví jako důležitá křižovatka. Výstava se zaměřuje na jedinečný okamžik konfrontace české, japonské a světové situace.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Regionalgalerie Liberec - im ehem. Stadtbad


Liberec kontra Reichenberg

Výstavní projekt Severočeského muzea je výběrem pozoruhodných exponátů dokumentujících spletitý a zajímavý architektonicko-urbanistický vývoj Liberce.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Nordböhmisches Museum Liberec