Veranstaltungen


Beginnende Veranstaltungen (9)Laufende Veranstaltungen (19)

Vernisáž - Jiří Seifert: Sochy a obrazy

Město Liberec vás v pátek 18. září od 17 hodin zve na slavnostní vernisáž, které se zúčastní náměstek primátora Ivan Langr a kurátorka výstavy Jitka Mrázková. Výstava Jiřího Seiferta Sochy a kresby poté potrvá od 19.9. do 22.11.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: MVS - Kleine Ausstellungshalle


Řemeslo není out

V termínu 18. – 29. 9. probíhá na náměstí tématická výstava, dne 23. 9. se koná přehlídka řemesel s programem - módní přehlídky a ukázkami řemesel.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: nám. Dr. E. Beneše


Ruprechtické slavnosti (pouť)

Již tradiční Ruprechtické slavnosti letos proběhnou od 18. do 20. září 2020 na tradiční místě, Ruprechtice u kapličky. VSTUP ZDARMA! Představí se i úplně nová 35m atrakce STARWARS!

Foto k akci

Typ: Fest Adresse: Filialkirche der Mutter Gottes U obrázku, Liberec


Zářijové akce v Bunkru

Program: 4.9. 80s VS 90s Bunkr Party / 5.9. Redzed: Bats and Aliens tour + Sodoma Gomora / 18.9. Bunkr Židle Párty / 19.9. Darewin + Pain / 25.9. Debustrol+Fatal Punishment.

Foto k akci

Typ: Sonstige Veranstaltungen Adresse: Bunkr Rock Club


Prezentace České zbrojovky

Přijďte si vyzkoušet aktuální modely CZUB. K dispozici budou modely P-10F, P-10S, P-10Micro, Bren 2 a další. Přijďte si zastřílet nebo jen načerpat informace přímo od zástupců výrobce. Pokud nejste držiteli zbrojního průkazu, můžete si střelbu vyzkoušet pod dohledem instruktora. Vstupné 100 Kč.

Foto k akci

Typ: Sonstige Veranstaltungen Adresse: Schießplatz - Sport Park Liberec


Trifikus

Středověká hudba v podání skupiny Trifikus zazní v pátek 18.9. před knihkupectvím Fryč.

Foto k akci

Typ: Sonstige Veranstaltungen Adresse: Knihkupectví a antikvariát Fryč


Lola

Být svobodná a na nikom závislá je životním krédem dospívající Loly. Její představa však naráží na maloměšťáckou povahu otce, pro kterého je idea tradičního rodinného štěstí nedotknutelná. Skutečnost je ale složitější.

Foto k akci

Typ: Filmvorführung Adresse: Kino Varšava


Vítkovo kvarteto & Veteráni studené války

VÍTKOVO KVARTETO je česká bigbeatová skupina, která vystupuje od počátku 80. let 20. století. VETERÁNI STUDENÉ VÁLKY jsou česká bigbeatová skupina, která vznikla v roce 1998 a navazují na legendární kapelu Vítkovo kvarteto.

Foto k akci

Typ: Konzert Adresse: Club Warehouse


Robert Vano: Srdeční záležitosti

Jako součást libereckého projektu ke Světovému dni srdce organizátoři připravili bonbónek – unikátní výstavu portrétních fotografií světoznámého Roberta Vana nazvanou Srdeční záležitosti. Na 13 velkoformátových fotografiích Robert Vano zachytil celkem 17 tváří a osudů lidí, kteří do toho, co dělají, dávají celé své srdce nebo se s nějakou kardiovaskulární chorobou léčí.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Krajský úřad Libereckého kraje


Severská udržitelná města

Města po celém světě čelí obrovským, ale velmi podobným výzvám – od osamělosti seniorů přes záplavy ve městech po znečištěné ovzduší. Severské země přišly na mnohá chytrá řešení, kterými mohou přispět k lepšímu životu ve městech.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Kreiswissenschaftsbibliothek Liberec


Krajina Liberecka

S-art klub Liberec pořádá společnou výstavu obrazů na téma Krajina Liberecka a obrazy, inspirované básněmi ze sbírky Kytice K. J. Erbena. Výstava probíhá od úterý do pátku od 14:00 do 17:30 hod.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Vlasta Burian Zentrum


Marie Lukáčová / Siréna Živa

Marie Lukáčová připravila pro Oblastní galerii Liberec přehlídku svých dosavadních hudebních videí, která budou divákům představena formou pásma promítaného v pohodlném lounge zařízeném ve stylu samotných videí.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Regionalgalerie Liberec - im ehem. Stadtbad


Procházka proměnami Nového Města

Komentované prohlídky se konají od června do září každý ČTVRTEK od 16 hodin. Součástí prohlídky městské čtvrti je návštěva kostela Nalezení sv. Kříže. Sraz účastníků je v Městském informačním centru.

Foto k akci

Typ: Sonstige Veranstaltungen Adresse: Tourist-Information Liberec


Září v EKOParku

Za příznivého počasí otevřeno PÁTEK-NEDĚLE 10:00-18:00<br /> PONDĚLÍ – ČTVRTEK otevřeno pouze pro předem objednané dětské kolektivy

Foto k akci

Typ: Sonstige Veranstaltungen – Veranstaltungen für Kinder Adresse: EKOPark Liberec


Tři dekády profesionálních úspěchů

V sále u administrativní budovy Botanické zahrady Liberec můžete zhlédnout výstavu fotografií, které představují speciality ze sbírek rostlin. Uvidíte snímky druhů, které kvetou jednou za mnoho let a nelze je tedy běžně vidět ani v naší zahradě, ani jinde.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Botanischer Garten Liberec


Adam Štech

Adam Štech patří k výrazným malířům současné mladé výtvarné scény. Štechova malba je založena na inspiraci skutečných nebo nalezených příběhů a konfrontaci jednotlivých výtvarných projevů. Výstava je přístupná út a st 9:00-13:00 a 14:30-18:00 hod.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Galerie Prostor 228


Výstava Chrastavské sklepení

Jedná se o stálou expozici o historii a pověstech Chrastavy, která je součástí Městského muzea.<br /> K této výstavě je vydána kniha "Pověsti a příběhy z Chrastavy a okolí", kterou lze zakoupit v infocentru Chrastava - tel. +420 485 143 161.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Stadtmuseum Chrastava