Veranstaltungen


Laufende Veranstaltungen (5)

Do luftu

Každou středu pro vás bude připraveno místo naplněné úkoly, zážitky, případně tipy na další výlety. Pro každé místo je připravená varianta pro mladší i starší výletníky. Další středu se pak kromě nové várky úkolů objeví i řešení těch z předchozího týdne. Hra je v online i offline verzi.

Foto k akci

Typ: Spiele – Veranstaltungen für Kinder Adresse: Dům dětí a mládeže Liberec - DDM Větrník


Neseď-makej!

Připravili jsme 4týdenní sportovní výzvu vhodnou pro všechny děti! Zapojte své ratolesti, odměnou jim bude nejen dobrý pocit ze zdravého pohybu, ale pro ty nejlepší a nejpilnější máme připravené i drobné ceny, které dětem udělají radost!

Foto k akci

Typ: Wettrennen, Turnier – Veranstaltungen für Kinder Adresse: Home Credit Arena und Sport Park Liberec


DUBNOVÉ ONLINE POŘADY V KNIHOVNĚ

Všechny pořady proběhnou ONLINE na kanálu YouTube, na Facebooku, případně přes Zoom. Změna programu podle aktuálních podmínek. Sledujte web www.kvkli.cz a Facebook knihovny.<br />

Foto k akci

Typ: Diskussion, Vortrag Adresse: Kreiswissenschaftsbibliothek Liberec


Soutěž: Vrať mě zpátky do pohádky

Soutěž pro celou rodinu. Pomozte vrátit zatoulané postavy do správné knížky. Za účast v soutěži obdržíte drobnou odměnu. Na závěr soutěže proběhne losování tří hlavních výherců, kteří obdrží cenu. Napište nám (detske@kvkli.cz), do které knížky patří postavy vyjmenované na plakátu. Nezapomeňte napsat své jméno, příjmení a věk.

Foto k akci

Typ: Sonstige Veranstaltungen Adresse: Kreiswissenschaftsbibliothek Liberec


iQvýzva

Je ti maximálně 15 let, rád/a tvoříš a přitom tě baví i zkoumání a bádání? Neváhej a zapoj se alespoň do jednoho ze čtyřech kol iQVÝZVY.

Foto k akci

Typ: Spiele Adresse: iQLANDIA