Pod rouškou Divadla F. X. Šaldy


Divadlo online

Divadlo F. X. Šaldy už druhý měsíc připravuje bohatý „online“ program, díky kterému zůstává v kontaktu s diváky i v době koronavirové pandemie. Přímé přenosy a všechny reprízy programu DIVADLA ONLINE můžete sledovat zdarma jak na YouTube kanálu, tak na Facebook profilu DFXŠ, a nově i na webové platformě www.saldovo-divadlo.cz, která nabízí sledování pořadů a příspěvků na jednom místě všem.

 podrouskou

Dobrovolné vstupenky

Divadlo však můžete v této nelehké době podpořit, a to buď nákupem DOBROVOLNÉ VSTUPENKY dle vlastního výběru, nebo zakoupením originálního trička DFXŠ, a tím tak virtuálně zatleskat nebo předat květinu umělcům, kteří vás různými formami baví již několik týdnů.

 

Rekonstrukce divadla

Vzhledem k současné situaci a ambicióznímu plánu zahájení sezony v prázdninovém čase, začala plánovaná přestavba Šaldova divadla o 2 měsíce dříve. Rekonstrukce hlediště, která má historické budově Divadla F. X. Šaldy navrátit původní podobu a zlepšit akustiku, odstartovala již 4. května.

 

Zahájení nové sezony

V průběhu června však bude zahájen prodej vstupenek na představení nové sezóny, která letos začíná už v srpnu dvěma připravovanými premiérami 21. a 23. 8. operou Lovci Perel a 28. a 30. 8. svěží činoherní komedií Blbec k večeři.