Nové centrum a trať pro začínající bikery na Ještědu

Nový prostor pro začínající bikery a všechny, kdo si chtějí zdokonalit svou jízdu na horském kole, slavnostně otevřel v neděli 16. července 2023 Skiareál Ještěd. Nové centrum s názvem Flow trail & Skill zone pro výuku horské cyklistiky je pro všechny zdarma a je ideální i pro rodiny s dětmi. 

Flow trail a Skill zone

„Cílem nově vybudované začátečnické zóny a dětského cyklotrailu bylo především rozšířit nabídku letních služeb pro cyklisty se zaměřením na rodiny s dětmi a začátečníky. Výukové centrum nabízí 200 metrů dlouhou tréninkovou zónu pro zkvalitnění jízdních dovedností, hliněné a dřevěné překážky různých obtížností, speciální překážku pro trénink rovnováhy nebo třeba kamenitou pasáž. Na samotnému 230 metrů dlouhém trailu je pak devět klopených zatáček a opět spousta překážek,“ uvedl Jakub Hanuš, obchodní a marketingový manager TMR International – CZ, s tím, že jízdu na horském kole si zde užijí i úplní začátečníci nebo děti.

Zóna Flow trail & Skill zone doplnila ve Skiareálu Ještěd zdejší nabídku služeb bikeparku s již dlouholetou tradicí a dvěma oficiálními traily.

Fotografie a informace: Skiareál Ještěd