Liberecké čarodějnice to pořádně rozpálí!

Víte už, kam se vydáte na čarodky? Stačí si vybrat…
Liberecké čarodějnice

Čarodějnický víkend v iQPARKU vám 29.-30.4. pomůže vyrobit kouzelnou hůlku, zkrotit koště a namíchat tajný inkoust.

Technické muzeum Liberec se 29.-30.4. těší na “Čarodějnice v muzeu”. Děti v kostýmu čarodějnic obdrží sladký dáreček a mají vstup zdarma, dospělí v kostýmu platí poloviční vstupné. Proběhne také soutěž o nejkrásnější čarodějnici, která bude následně vyhodnocena a odměněna.

ČARODĚJNICKÝ POHÁDKOVÝ LES promění 30.4. vratislavický Zámecký park a lesopark v pohádkový les plný kouzelných bytostí. Čeká vás dobrodružná stezka (je zdarma, avšak s registrací předem), živá kapela, soutěž o nejlepší masku a nejoriginálnější lampion, malování na obličej i mlsání. Vatra se rozhoří na louce pod areálem Vaparku.

Filipojakubská noc v Klice 2023 slibuje 30.4. čarodějnou zahradní slavnost v Motyčkovic klice plnou hraní si, tvoření, jídla a pohody.

Spolek občanů Machnína pořádá 30.4. čarodějnice na hřišti TJ Jiskra v Machníně. Čeká vás tu občerstvení, pálení vatry, lampionový průvod, soutěž masek pro děti i dospělé a vstupné je dobrovolné.

Liberecká výšina má pro vás na 30.4. hezké pozvání: Přijďte si opéct buřtíka, spálit ježibabu a navštívit čarodějnickou věž pro nejmenší. Kromě na ohni opečeného buřtu si samozřejmě můžete v restauraci pochutnat na dobrotách z výšinského menu.

Lidové sady Liberec lákají 30.4. do svého Dětského koutku na “Čarodějnice pro malé a nejmenší děti”. Na programu jsou čarodějné dílničky a malování na obličej, pohádka Divadla Rolnička, upálení čarodějnice i podvečerní pálení ohně s možností opékání vlastních špekáčků.

Ještěd – Hory za rohem zvou 30.4. na Ještědské pálení čarodějnic, které doprovodí akustický koncert, opékání buřtů nebo dobroty z grilu. Apres-ski bar nabídne panáky za super ceny a připraven bude i táborák.

Hasiči Horní Hanychov pořádají 30.4. tradiční lampionový průvod od konečné tramvaje a pálení čarodějnic, které se koná na Spáleništi.

Změny programu jsou možné.