Letní fesťáky i podzimní koncertní šňůry jsou zpátky


Vychutnejte si hudbu různých stylů a ve všech možných podobách…

Benátská!

Benefiční koncert “Úsměv nejen pro Kryštofa” zaplní 29.6. zahradu Lidových sadů kapelami: O´Band, Exil 51, Pubcoustic, Náhodné setkání, The Cubes, Duo Bigband a další.

Bohemia JazzFest pozve 14.7. na náměstí před radnici špičkové jazzové hudebníky z ČR i ze zahraničí.

Karel Kahovec + Beatles Revival: open-air koncert v atriu KC Vratislavice 101010 nabídne 17.7. více než tři hodiny hitů The Beatles, Petra Nováka a Karla Kahovce.

O5 a Radeček – Na Střechách: Radečkové se opět vrací na střechy a 19.7. dobudou i KC Vratislavice 101010.

Benátská! zaplní 28.-31.7. Rekreační areál Vesec velikány české a slovenské scény. Těší se na vás oslavenci Olympic, Arakain, Palo Habera s Teamem, ale také Divokej Bill, Škwor, Walda Gang, Vypsaná Fixa, Doctor PP, Chinaski, Mirai, Pokáč, a spousta dalších.

Top Dream Company předvede 6.8. na hlavním náměstí špičku české funky scény.

Vackovo Léto pořádá 7.8. na “Benešáku” přehlídku dechovek z našeho regionu (Jablonečanka, Broďanka a další).

Liberecký flašinetář opět zaplní 10.-11.8. mezinárodním festivalem flašinetářů liberecké ulice.

Marek Ztracený Tour de léto 2022 obsadí 12.8. liberecké letiště. Krom koncertu se můžete těšit také na taneční školu Richarda Genzera, na zpěvačku Martinu Pártlovou a další.

Lessyho Woheň zažehne 12.8. před radnicí koncert k 25. výročí založení téhle liberecké rockové legendy.

KryštofKemp 2022 – Liberec obsadí 13.8. Sport Park Liberec, aby vám po tříleté vynucené pauze zase vrátil kultovní putovní festiválek.

Poprock Summer Jam zaplní 19.8. pódium před radnicí kapelami Imaginárium, tChejchan, Potomek a The Neons.

Operní gala – Kateřina Kněžíková: zahajovací koncert přivítá 23.8. v Divadle F. X. Šaldy mezinárodní hudební festival Lípa Musica.

Bohemia Cantat rozezpívá 25.-28.8. Liberec nesoutěžním festivalem sborového zpěvu.

Paulie Garand & Kenny Rough + Live band: minulý rok se koncert na liberecké přehradě velice povedl a letos se kluci rozhodli 26.8. posunout tenhle kulturní zážitek ještě o kus výš.

Tulifest 2022 vás 9.9. přiláká na “Benešák”, kde se pochlubí soutěžní přehlídkou hudebních skupin a sólistů s handicapem i bez.

Studánecké Loučení s Létem propukne 9.9. O zaručeně kvalitní zážitek se postarají kapely Wohnout a Vypsaná Fixa, spolu s libereckou crossover rock kapelou Nasekáč.

Big’O'Band rozduní 10.9. náměstí před radnicí každoroční velkou show s názvem Big Band Jam.

Originální Pražský Synkopický Orchestr zaplní 14.9. Lidové sady sladkým, dravým i hravým jazzem řvoucích let dvacátých.

Traktor halové tour 2022 “Sedmá strana kostky” rozehraje 30.9. v Domě kultury Liberec další partii a fanoušky zve na největší turné ve své historii.

Sebastian tour: jeden z nejúspěšnějších zpěváků své generace zamíří 8.10. do KC Vratislavice 101010.

4TET, verze V. představí 26.10. v Domě kultury oblíbené gentlemany v cylindrech. Ani bychom nevěřili, že je to už téměř 16 let, co diváky udivují pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady.

Mig 21 podzim tour 2022 vtrhne 19.11. do Domu kultury. Objeví se zde nové skladby i singly, které vznikaly v průběhu posledních let a kapela je už hraje na svých koncertech.

Yamato – The Drummers of Japan: legendární japonský soubor sestavený z těch nejlepších „Taiko“ bubeníků chystá na 23.11. v Domě kultury vystoupení s novou show „Passion“.

Janek Ledecký zazpívá 25.11. v Domě kultury v rámci svého třiadvacátého turné všechny skladby zásadní desky Sliby se maj plnit o Vánocích i své největší hity.

Škwor – Unplugged Tour pro vás nachystá 26.11. v Domě kultury zážitek, kdy uslyšíte výběr toho nejlepšího ve speciálních akustických úpravách a s použitím klasických nástrojů.

Štefan Margita – Na správné cestě se 29.11. v KC Vratislavice 101010  poprvé vydá z operního světa do světa šansonu! Pro fanoušky si připravil koncert plný nových písní.

Václav Neckář vás při Půlnočním turné zve 21.12. v Domě kultury na retrospektivu své pěvecké kariéry.

 

“Playlist” je docela nabušený. Teď už stačí si dobře vybrat.
Foto: Benátská!