EKOPark zahajuje sezonu


Ekopark LiberecOd 1. 5. 2019 je EKOPark Liberec za příznivého počasí otevřen denně 10.00–18.00 hodin.

Jedinečné místo pro trávení volného času. To je EKOPark Liberec. Jen u nás najdete spousty zábavných přírodních atrakcí, vynikající kávu a mnoho zábavných kulturních i sportovních akcí. Pořádají se u nás svatby, jezdí se k nám na školní výlety, firmy zde pořádají teambuildingy. Pohladit si u nás můžete i opravdové kozy. EKOPark je váš kus přírody uprostřed města.

EKOPark otvírá brány veřejnosti v květnu. V červnu slaví již po čtvrté stále oblíbenější Dny bláta – dny, po kterých děti celý život touží. V červenci park nabízí netradiční bosonohý program, tematické workshopy, chůzi po střepech a žhavém uhlí na festivalu EKOParkem bosou nohou. Vzpomínat na skákání gumy, cvrnkanou, Tuzex či bony se bude v srpnu na 3. ročníku Retro Games EKOPark.

Liberecký První volnočasový EKOPark zvítězil v prestižní anketě Dřevěná stavba roku 2019 v rámci veřejného hlasování v kategorii Dřevěná hřiště – velká!

Vstupné:
Jednotné vstupné do areálu je 80 Kč/osoba (jednotně pro děti, studenty, dospělé i seniory).
Nechodící děti mají vstup ZDARMA.
V případě konání doprovodného programu může být vstupné navýšeno. Cena jednotlivých programů je vždy uvedena u popisu dané akce.

Informace a fotografie: EKOPark Liberec www.ekoparkliberec.cz

Ekopark v květnu