Dny plné zábavy pro děti


Prvního června se tradičně slaví Den dětí, spousta rodinné zábavy vás však čeká i v další dny. Mrkněte a vyberte si…

Dny plné zábavy pro děti

DEN S CENTREM KAŠPAR
13. května, 15:00-18:00 hod.
Pátku třináctého se nebojíme a zveme vás na odpoledne plné pohody a odpočinku. Pro děti jsou připraveny tvořivé dílničky. Pro dospělé zábavný kvíz. Zasoutěžit si můžete o hezké ceny. O program se postarají také vesečtí hasiči, kteří představí svojí techniku. Další aktivity si připravil turistický oddíl Myšáci a Dětská televize Liberec. Na ohýnku si opečete vuřty nebo trdelníky (vuřty si přineste s sebou, o těsto na trdelníky se postaráme my). Probíhat bude prodejní výstava benefičních tašek, které šijí lidé z celé ČR. Vstupné zdarma.
https://www.facebook.com/events/4701679329942499

VELKÝ DĚTSKÝ DEN V KRÁSNÉ STUDÁNCE
14. května, 10:00 hod.
Soutěže pro děti (10:00-14:30), vyhlídkové lety vrtulníkem, projížďka tankem a bojovým vozem (pro děti i dospělé), ukázka amerických vozů, ukázka záchranné služby, živý velbloud, projížďky na koních a poníkovi, dětský kolotoč, obří skákací hrad, seskoky parašutistů, živě DJ a dětská diskotéka po celý den, obchůdky, workshopy, přehlídka hasičské techniky, nábor mladých talentů do klubu FK Krásná Studánka.
https://www.facebook.com/events/345796427466831

VÍKEND PRO RODINU V ZOO LIBEREC
14.-15. května, 10:00-15:00 hod.
V celém areálu zoo bude probíhat řada aktivit a soutěží zaměřených na rodinné týmy: opičí dráha, rodinná štafeta, kvíz o mláďatech, malování na obličej, rukodělné dílničky, akce “Zanech stopu”. Víkend plný legrace a zážitků doplní i velký a malý běžecký závod. Za rodinný stejnokroj 20% sleva na rodinnou vstupenku a volná jízdenka na vláček v Dětském koutku Lidových sadů.
https://www.zooliberec.cz/vikend-pro-rodinu/akce/

DEN BEZPEČNOSTI V IQLANDII
15. května, 11:00-16:00 hod.
Vezměte v neděli 15.5. děti na kola a vyrazte na dopravní hřiště před iQLANDII. Pro dospěláky tu budeme mít například brýle simulující opilost, aby si zkusili, že i dvě–tři točený dokážou cyklistovi pěkně zamotat nohy. Děti se můžou těšit na dopravní hry a samozřejmě se tu vyřádí na mobilním dopravním hřišti. Zábavně-vzdělávací program bude probíhat od 11 do 16 hodin, a to ZDARMA v rámci Dne bezpečnosti.
https://iqlandia.cz/co-se-u-nas-deje/den-bezpecnosti-v-iqlandii-n497721.htm

S RODINOU DO VESCE
22. května, 10:00-18:00 hod.
Den plný zábavy, hudby a atrakcí pro děti, jejich rodiče a prarodiče. Program pro rodiny s nejmenšími dětmi, pro školáky i středoškoláky. Představí se zde sportovní kluby, zájmové kroužky, volnočasové aktivity. Děti si mohou vyzkoušet různé sportovní disciplíny pod odborným dohledem. Akce formou prezentací a zábavných her nabízí dětem smysluplné trávení volného času. Návštěvníci ocení i prezentace autosalonů a možnost prohlídky vozů různých značek na jednom místě.
https://www.facebook.com/events/7174754145932886

CAPÁRTY V GÉČKU – DĚTSKÝ FESTIVAL V NC GÉČKO LIBEREC
28.-29. května, 10:00-18:00 hod.
Víkend plný zábavy s oblíbenými Mimoni, soutěžní stanoviště s úkoly pro každého mimoně, workshopy i pro nešiky, zábavné soutěže o krásné cen (denně mezi 14. a 17. hod.), fotokoutek s tiskem fotografií zdarma, skákací hrad a úžasné slané i sladké dobroty. Vstupné i soutěže zdarma.
https://geckoliberec.cz/novinky/caparty-v-gecku/

DĚTSKÝ DEN NA LIBERECKÉ VÝŠINĚ
28.-29. května, 10:00 hod.
Nenáročný soutěžní okruh, dětská diskotéka, dílničky s lesním klubem Rašovka, 12:00 ohýnek pro opečení buřtíka, 15:00 ukázka bojového sportu KARATE od USK Slavia Liberec, stánek s barmanem Šášulou (dětské koktejly a kouzla), v neděli skákací hrad.
https://www.libereckavysina.com/2022/05/detsky-den-na-vysine/

OBŘÍ DĚTSKÝ DEN NA JAVORNÍKU
29. května, 10:00-15:00 hod.
Čeká vás 10 stanovišť se zábavnými úkoly pro celou rodinu, fun bike dráha, dřevěné pexeso, hledačka obřích penízků, pamatovačka, skákání v pytlích, a mnoho dalšího… Navíc malování na obličej. Pro všechny soutěživé děti máme dárek, lanová dráha pro děti do 15 let zdarma.
https://areal-obrisud.cz/aktuality/obri-detsky-den-v-nedeli-29-5-n461477.htm

DEN DĚTÍ VE VRATISLAVICÍCH
29. května, 14:00-18:00 hod.
Čekají vás pohádková stanoviště v zámeckém parku a lesoparku,  kreativní a rukodělné dílničky, nafukovací skákadla, jízdy na ponících, pohádková představení, se svojí originální show vystoupí Zdeněk Polach s Matýskem. Součástí dětského dne je slavnostní otevření nových trialů ve vratislavickém areálu VAPARK, včetně cyklistické exhibice. Vstup zdarma.
https://www.facebook.com/events/2262867243860752

MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ V DĚTSKÉM KOUTKU
1. června, otevřeno od 9:00, program od 16:00 hod.
Program: V 16:00 hod. vystoupí Ruda Hancvencl s “Pohádkou o zvířátkách” – veselý příběh z farmy zvířat. V čase 14:00-19:00 hod. soutěže a kreativní dílny.
http://www.lidovesadyliberec.cz/cz/p/program/mezinarodni-den-deti/2265

VÝLET ZA POHÁDKOU S MOTYČKOVIC KLIKOU
od 1. června
Doba covidová nás naučila mnohé, třeba i tvořit online hry a aplikace do telefonu. Proto se i letos můžete ke Dni dětí těšit na novou hru, která vás provede okolními lesy a zabaví vaše děti pohádkovým příběhem. S Klikovými výlety za pohádkou jste se mohli vydat už na Pohádkovou cestu za pokladem z České chalupy, na Zimní pohádkovou cestu a na Detektivku po Libereckých pamětihodnostech … co to bude letos? To se zatím, nechejte překvapit!
https://www.motyckovicklika.cz/akce-ve-skolnim-roce/

FESTIVAL DĚTSKÉHO ČTENÁŘSTVÍ
1.-3. června
Třídenní festival plný knížek, workshopů, autogramiád, kde se můžete osobně setkat se spisovateli a ilustrátory dětských knih. Festival se koná v Krajské vědecké knihovně, Oblastní galerii, Malé výstavní síni a Kině Varšava. Součástí Festivalu dětského čtenářství bude Festival deskových her GRYF na náměstí před radnicí.
https://www.veletrhdetskeknihy.cz/

DĚTSKÝ DEN V MACHNÍNĚ
4. června, 13:00 hod.
Dětský den pořádá Spolek občanů Machnína společně s TJ Jiskra Machnín a SDH Machnín. Konat se bude 4.6. od 13:00 hod., start se uzavře v 15:00 hod., doporučujeme dětem přijít včas. Čekat na vás bude jako obvykle řada disciplín. Navíc modeláři, u kterých si děti budou moci udělat “řidičák”, malování na obličej, ukázka vybavení PČR… A po absolvování disciplín, které si pro vás připravíme, zmrzlina, odměny a občerstvení…
https://www.somach.cz

MEGAMÁNIE – DĚTSKÝ DEN V OC NISA LIBEREC
4. června, 13:00-18:00 hod.
Zábava pro kluky i holky? To jsou naše stanoviště plná interaktivní zábavy. S námi se rozhodně nudit nebudete! Čekají vás stanoviště: megaslizoun, megabublina, megasalón a megaželatýna. Vstup na stanoviště je zdarma.
https://www.nisaliberec.cz/megamanie-detsky-den

LETNÍ JEŠTĚD OPENING
4. června, 10:00-18:00 hod.
Letní Ještěd Opening oficiálně zahájí letní sezónu ve Skiareálu Ještěd. Těšit se můžete na celodenní program a spoustu aktivit pro dospělé i děti. Nenechte si ujít dobrodružné naučné stezky, oblíbený bike park se třemi traily různých obtížností, parádní jízdu na terénních tříkolkách nebo na koloběžkovém SUV – FAT MAX. Nebudou chybět ani soutěže či Fun Zone pro děti.
https://www.skijested.cz/skiareal/areal/aktuality-letniho-provozu

LIBERECKÝ JARMARK
11.-12. června
Čeká vás dobové tržiště, ukázky dobových řemesel, dobové atrakce, rudolfinská laboratoř, pěší rytířské turnaje, útrpné právo kata Pawouka, kejklíři na chůdách, výcvik císařských stráží, hudba, tance, sokolníci, jízdy na konících, v sobotu večer pochodňový průvod městem, show pro Rudolfa II. a mnohem, mnohem víc…
https://www.facebook.com/events/1088374198422500

 

Změny programu možné.