Top cíle


CENTRUM BABYLON

← Zpět na výpis
vytvořeno:12.2.2008 | upraveno:22.3.2017

Adresa:Nitranská 1Liberec, 460 12GPS:50°45'36.9''N; 15°03'9.4''E[mapa]
Telefon:+420 485 249 202E-mail:concierge@hotelbabylon.czWeb:www.centrumbabylon.cz
Centrum Babylon je největší krytý zábavní, společenský a hotelový komplex v České republice. Tento ojedinělý projekt byl vybudován v roce 1997 v areálu opuštěné textilní továrny na ploše o rozloze 25 000 m2.

Akce

Liberecké CENTRUM BABYLON je továrnou na zábavu pro malé i velké. Pod jednou střechou na vás čeká LUNAPARK, 4D KINO, LABYRINT, VIRTUÁLNÍ REALITA, iQPARK, AQUAPARK a další atrakce. Návštěvníci ze vzdálenějších míst mohou spojit zábavu s luxusním ubytováním ve WELLNESS HOTELU BABYLON, který je součástí komplexu.

LUNAPARK: SVĚT ZÁBAVY VE STYLU STAROČESKÉ POUTI

V LUNAPARKU si přijdou na své všechny generace. Pro malé rošťáky jsou zde houpačky, kolotoče a vláček s kachničkami. Děti i rodiče mohou závodit na autodromu, osedlat si divokého býka nebo vylézt na horolezeckou stěnu. Milovníci golfu by neměli vynechat návštěvu tajuplného sklepení se zážitkovým INDOOR ADVENTURE GOLFEM. Vstupné zahrnuje neomezenou návštěvu všech atrakcí, a protože v areálu staročeské pouti nechybí ani stánek s občerstvením, můžete zde pohodlně strávit celý den.

PRŮLET MIMOZEMSKÝMI SVĚTY A SOUBOJ LASER GAME

Usedněte do 4D KINA a vydejte se na cestu po neznámých planetách. Atmosféra dosud nepoznaného na vás dýchne při průletu sci-fi světy ve VIRTUÁLNÍ REALITĚ, kde jen stěží oddělíte fikci od skutečnosti. Nebo vyzvěte rodinu na souboj v LASER GAME do temné arény plné neznámých zvuků či v BOWLINGU, který si užijete ve stylovém americkém baru z 50. let. Dráhy jsou opatřeny výsuvnými mantinely, díky kterým si zahrají i menší děti.

BLOUDĚNÍ V ZRCADLOVÉM LABYRINTU

V zrcadlovém bludišti na vlastní kůži poznáte, jak je bloudění zábavné! Čeká na vás klasické zrcadlové bludiště, temný labyrint se strašidly, místnost s optickými klamy a křišťálové bludiště se skly. Zajisté vás zaujme speciální temná místnost, kde si vyzkoušíte život nevidomých a zároveň se můžete pozorovat v televizi s nočním viděním. Chodby jsou dlouhé minimálně 200 m, těšit se můžete na křivící zrcadla a na strašidelné ozvučení.

Poloha: vedle dálničního sjezdu, cca jeden kilometr od centra Liberce.


Otevírací hodinyMěsic od / doDen v týdnu od / doHodiny od / doPříznak
všechny měsíce všechny dny v týdnu - otevřeno

Otevírací doby jednotlivých středisek jsou dostupné na webových stránkách provozovatele.
https://www.centrumbabylon.cz/
Přílohy