Kalendarz wydarzeń


Imprezy począwszy od tego dnia (2)Imprezy długoterminowe (5)

Škola hrou

Pedagogicko-psychologická poradna zve na sérii reedukačních aktivit a hrátek, která bude probíhat 1x měsíčně v ZŠ Liberec, U Soudu. Aktivity jsou určeny žákům a žákyním druhých, třetích a čtvrtých tříd, které mají potíže se psaním, čtením a počítáním, a jejich rodičům.

Foto k akci

Typ: Inny typ imprezy – Impreza dla dzieci Adres: ZŠ U Soudu


Sváťovo divadlo

Z pohádky do pohádky. Začátek pohádky je v 10:00 hodin: 13.1. Rozmarná princezna / 3.2. Míša Kulička / 24.2. Kašpárek a Baba Jaga / 17.3. Vyprávění ovčí babičky.

Foto k akci

Typ: Przedstawienie – Impreza dla dzieci Adres: Nákupní Galerie Plaza


Vladimír Větrovský

Vladimír Větrovský patří k výrazným osobnostem koloristicko-expresivní linie české malby. Charakteristické pro jeho tvorbu je suverénní, energické, barevné gesto. Výstava je přístupná út,st: 9:00-13:00 a 14:30-19:00 hod.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Galeria Prostor 228


Aleš Čermák: Zesilovač prachu

Liberecká výstava navazuje na výzkumný projekt, který umělec zahájil během své stáže v Londýně letos na jaře. Ve snímku AiS&SiA se Čermák opět soustředí na lokální socio-politicko-technologická témata s globálním přesahem.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Galeria Regionalna Liberec - Łáźnia


F. X Šalda a výtvarné umění

Literární kritik, novinář a spisovatel, liberecký rodák F. X. Šalda (1867–1937) věnoval část své tvorby umělecké kritici. Přehlídka ukáže vybraná díla českého výtvarného umění, kterými se Šalda ve svých recenzích a úvahách jmenovitě zabýval. Vystaveny budou obrazy Jana Zrzavého, Miloše Jiránka, Antonína Slavíčka a dalších.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Galeria Regionalna Liberec - Łáźnia


Johann Adalbert Angermeyer: Příroda v obrazárně

Johann Adalbert Angermeyer se specializoval na kabinetní obrazy květin, ptáků, ovoce a přírodních zákoutí. Výstava, která je první soubornou přehlídkou díla tohoto malíře v celoevropském kontextu, představí na čtyřicet obrazů J. A. Angermeyera a jeho předchůdců, současníků i následovníků.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Galeria Regionalna Liberec - Łáźnia