Kalendarz wydarzeń


Imprezy począwszy od tego dnia (11)Imprezy długoterminowe (27)

Vánoční jarmark

Uniterzitní knihovna TUL vás zve na tradiční "Vánoční jarmark".

Foto k akci

Typ: Targ - jarmark – Impreza Bożonarodzeniowa Adres: Univerzitní knihovna TUL


Velká science show v iQLANDII

Jak založit požár z mouky? Jak zapálit oheň vodou? Jak vypadá trávení žaludku v reálném čase? Mnoho ztřeštěných pokusů především z fyziky a chemie přináší v iQLANDII Science show.

Foto k akci

Typ: Przedstawienie – Impreza dla dzieci Adres: iQLANDIA


Workshop na výrobu papírového světelného řetězu s Papyreou

Přijďte si vyrobit ruční papír, přáníčko, obálku a hlavně originální světelný řetěz z vašeho vlastnoručně vyrobeného papíru. Hvězdy, drahokamy a jiné objekty si sami vyrobíte a navléknete na svítící LED řetěz (budeme mít my - za doplatek 120 Kč i s baterkama, nebo si přineste svůj).

Foto k akci

Typ: Workshop - warsztat – Impreza Bożonarodzeniowa Adres: KultiVAR


Snow Film Fest 2018

Snow Film Fest přináší ty nejlepší filmy o zimních sportech z celého světa i z domácí produkce. Pravidelně se můžete těšit na celovečerní pásmo špičkových filmů o extrémním lyžování, zimním lezení, snowboardingu, snow-kitingu a dalších zimních radovánkách.

Foto k akci

Typ: Projekcja Adres: kino Varšava


VANDRÁCI / VAGAMUNDOS - Pavel Liška a Jan Révai

Povídání s Vandráky o jejich cestě Jižní Amerikou Herci Pavel Liška, Jan Révai a režisér a kameraman Hynek Bernard si říkají Vagamundos (Vandráci) a naposledy na svých motorkách vandrovali 3 měsíce po středoamerických cestách. Nenechte si ujít vyprávění o jejich dobrodružství na dvou kolech.

Foto k akci

Typ: Beseda, přednáška Adres: Dom kultury Liberec


Współczesna sztuka słowacka ze zbiorów Bratysławskiej Galerii Miejskiej

Wystawa prezentuje sztukę słowacką od końca XX wieku po współczesność w szerokim zakresie sztuki współczesnej - obrazy, rysunki, grafiki, rzeźby, instalacje, sztukę światła, książki autorskie i wiele innych. Zaprezentowanych zostanie siedemdziesiąt prac ponad pięćdziesięciu autorów. Wystawa w Libercu będzie jedną z największych tego typu wystaw w Czechach.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Galeria Regionalna Liberec - Łáźnia


Szkło i światło

Dzieła studentów Szkoły Sztuk miasta Kamenický Šenov. W Małej Sali Wystawowej zobaczysz wyroby szklane wszystkich dyscyplin sztuki w szkole: grawerowanie szkła, malowanie na szkle, szlifowanie szkła i szkło w architekturze.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: MVS^L - Malá výstavní síň (Galeria)


Magiczne Himalaje

Największa wystawa tego typu w Europie Środkowej. Zapewnia interesujący przegląd czterech krajów: NEPAL - TYBET - BHUTAN - INDIE. Wystawa Magiczne Himalaje to 27-letni obraz podróży podróżnika Rudolfa Svaříčka do Himalajów. Nie tylko najwyższy na świecie łańcuch górski, ale także ciekawe życie pod lodowymi szczytami.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Výstaviště Liberec


Ještěd originál

Po loňském úspěchu pořádá Ještěd spol. s.r.o. ve spolupráci se Spolkem Ještěd 73 z.s. opět výstavu původního vybavení hotelu a vysílače Ještěd. Vidět můžete originální kousky vybavení, které byly navrženy přímo pro hotel Ještěd. Podívejte se na kousky, které nejsou běžně k vidění.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Hotel Ještěd


Strom splněných přání v Nise

Splněná přání tentokrát poputují do domova seniorů ve Vratislavicích a krásnější Vánoce můžete zařídit i zraněné Karolínce z Oblačné a její mamince. Přijďte na stánek Stromu přání, vyberte si u hostesky kartičku s přáním, kupte dárek a přineste jej hostesce zpět. Hostesky u stánku Stromu přání najdete pondělí - pátek 14:00 - 19:00, sobota - neděle 9:00 - 18:00.

Foto k akci

Typ: Inny typ imprezy – Impreza Bożonarodzeniowa Adres: Obchodní centrum Nisa v Liberci


Stezka betlémů

Letos poprvé vystavíme vlastní dřevěný betlém, který vznikl z dřevosochařské show v rámci oslav narozenin Nisy a přidáme ukázky dalších betlémů z Čech i Moravy včetně originálního kresleného betlému od Josefa Lady. Betlémy budou vystaveny v chodbách Nisy.

Foto k akci

Typ: Wystawa – Impreza Bożonarodzeniowa Adres: Obchodní centrum Nisa v Liberci


Vánoční trhy v Nise

Nalaďte se na tradiční notu a vyberte si drobné dárky pro radost na vánočních trzích. V nabídce budou vánoční ozdoby, jmelí, přírodní mýdla, dřevěné a látkové hračky, balíčky z čokoládových bonbónů. Pravidelně budou probíhat dílničky pro děti, kde si budou moci vytvořit vlastní ozdobu na stromek nebo ozdobit dřevěné obrázky.

Foto k akci

Typ: Targ - jarmark – Impreza Bożonarodzeniowa Adres: Obchodní centrum Nisa v Liberci


Strom přání na nádvoří radnice

Také v letošním předvánočním čase bude stát na nádvoří historické radnice dětmi oblíbený Strom přání, na který mohou děti i dospělí už potřinácté zavěsit kartičku se svým přáním nebo vzkazem Ježíškovi. Ze všech lístků, jimiž bude stromek ozdoben, vylosuje vedení města přibližně třicet šťastlivců, kterým město jejich přání na začátku nového roku splní.

Foto k akci

Typ: Inny typ imprezy – Impreza Bożonarodzeniowa Adres: Budynek ratusza, Liberec


Výstava: Symboly státu

Ve vstupním vestibulu budovy Krajského úřadu LK je v rámci oslav Roku republiky proměnná výstava, která představuje muzejní exponáty s tematikou české a československé státnosti. Každé dva měsíce se zájemci seznámí s novými exponáty. Výstava je přístupná v pracovní dny úřadu.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Krajský úřad Libereckého kraje


Michael Rittstein

Michael Rittstein se na české výtvarné scéně pohybuje již od počátku 70. let 20. století a patří k výrazným osobnostem české figurální malby s expresívním výrazem. Galerie je otevřena: út a st: 9:00-13:00 a 14:30-19:00 hod.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Galeria Prostor 228


DinoPark oferuje zniżki dla dzieci

Dzieci za 10 CZK do DinoParku w Libercu - przez cały grudzień! DinoPark Plaza Liberec oferuje jeden pełny bilet dla dorosłego (150 CZK) z jednym biletem zniżkowym dla dziecka (10 CZK). Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty DinoParku w Libercu!

Foto k akci

Typ: Inny typ imprezy – Impreza dla dzieci Adres: DinoPark w Libercu


Pozdní sběr

Liberecký kraj a Spolek přátel drobných radostí vás zve na výstavu obrazů, kreseb, fotografií a jiných artefaktů. Výstava se koná ve vestibulu Krajského úřadu LK v prac. dnech 8:00-17:00 hod., po a st do 18:00, pá do 16:00 hod.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Krajský úřad Libereckého kraje


Ogród botaniczny-darmowy wstęp dla seniorów

Wyjątkowa oferta: W grudniu 2016 roku seniorzy powyżej 65 lat za darmo mogą zwiedzić Ogród Botaniczny w Libercu. Dzieci w wieku poniżej 6 lat mają wstęp wolny przez cały rok i wszyscy inni mogą odwiedzić ogród botaniczny za darmo 24. grudnia 2016 roku (święto narodowe w Czechach).

Foto k akci

Typ: Inny typ imprezy – Impreza Bożonarodzeniowa Adres: Ogród Botaniczny Liberec


Zaostřeno na Jizerky

Srdečně vás zveme na výstavu nejlepších snímků fotografické soutěže Zaostřeno na Jizerky. Fotografie jsou k vidění v prvním patře. Vstupné je zdarma.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Obchodní centrum Nisa v Liberci


Milujeme mapy

Česká kartografická společnost ve spolupráci s Katedrou geografie Technické univerzity v Liberci pořádá národní kolo umělecko-kartografické soutěže na téma We love maps - milujeme mapy.

Foto k akci

Typ: Konkurs, turniej – Impreza dla dzieci Adres: Liberecký kraj