Kalendarz wydarzeń


Imprezy począwszy od tego dnia (2)Imprezy długoterminowe (26)

Magiczne Himalaje

Największa wystawa tego typu w Europie Środkowej. Zapewnia interesujący przegląd czterech krajów: NEPAL - TYBET - BHUTAN - INDIE. Wystawa Magiczne Himalaje to 27-letni obraz podróży podróżnika Rudolfa Svaříčka do Himalajów. Nie tylko najwyższy na świecie łańcuch górski, ale także ciekawe życie pod lodowymi szczytami.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Výstaviště Liberec


Odsunutí

Bezplatná liberecká divadelní procházka po stopách odsunutých Němců. Víte, kde je v Liberci Soukenné náměstí? Jablonecká nebo Matoušova ulice? Přijďte odhalit tajemství, která se těchto míst týkají. Tajemství, která měla být zapomenuta. Start vždy v 18:00 hod. před budovou nádraží ČD.

Foto k akci

Typ: Inny typ imprezy Adres: Liberec


Nehoďáčkův zlý sen

Vítězné práce dětí mateřských a základních škol Libereckého kraje. Cílem soutěže je aktivně podpořit výuku dopravně bezpečnostních témat. Výtvarné i literární práce dětí v již 3. ročníku soutěže spojovalo jedno - „Nehoďáček“, neboli tajuplná postava ze Střeštěnova, která chrání děti i dospělé před následky dopravních nehod.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Wojewódzka Biblioteka Naukowa Liberec


70 let Fomaklubu Liberec

Liberecký kraj zve na výstavu fotografií "70 let Fomaklubu Liberec". Výstava je přístupná v pracovní dny 8:00-17:00, pondělí a středa do 18:00, pátek do 16:00 hod. Slavnostní vernisáž se koná 10.9. od 16 hod.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Krajský úřad Libereckého kraje


Asi Symetrie

Výstava prací z 2. mezinárodního výtvarného sympozia se zaměřením na 3D papier TH a papier mache.

— Foto nie dostępne —

Typ: Wystawa Adres: Wojewódzka Biblioteka Naukowa Liberec


Farmářské trhy u OC Forum

Mezi OC Forum a Domem kultury: 6 dní v týdnu, od pondělí do soboty, od 7 hodin ráno, liberecké OC Forum ve spolupráci se statutárním městem Liberec organizuje trhy se širokou nabídkou sortimentu farmářů, pěstitelů a výrobců z libereckého kraje i širšího okolí.

Foto k akci

Typ: Targ - jarmark Adres: Obchodní centrum Forum Liberec


Komentované prohlídky města Liberce "Po stopách osmiček"

V letošním roce slaví Česká republika 100. výročí od svého založení. Také další data, končící osmičkou, byla v historii pro ČR velmi významná. Zveme vás proto na komentované prohlídky města Liberce, při kterých se dozvíte, jak osudová data prožívalo město pod Ještědem. Prohlídky se konají od května do září každý čtvrtek od 16 hodin, sraz v Městském informačním centru v Liberci.

Foto k akci

Typ: Inny typ imprezy Adres: Informacja Turystyczna Liberec


Ladislav Karoušek

Malarz Ladislav Karoušek jest związany z regionami Jablonec i Turnov, ale znaczenie jego bogatej pracy przez całe życie przekracza granicę regionu. Karoušek umie przenieść swoje uczucia z natury na obrazy i po mistrzowsku pracować z farbą.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Galeria Regionalna Liberec - Łáźnia


Sudek, Funke, Drtikol...czeska i słowacka fotografia

Wystawa prezentuje sto lat czeskiej i słowackiej fotografii i przedstawuje ich najbardziej znanych przedstawicieli i najważniejsze kierunki stuletniej historii fotografii. Wystawa odbywa się z okazji rocznicy powstania Czechosłowacji we współpracy ze Studiem Josefa Sudeka.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Galeria Regionalna Liberec - Łáźnia


Jiří Sopko

Obrazy Jiřího Sopka se zdají být jednoduché – hra s barvami a ornamenty, ale tento způsob malby nám umožňuje vnímat autorovu osobní výpověď o světě, pohled na člověka a jeho vztah k životu. Galerie je přístupná út a st 9:00-13:00 a 14:30-19:00 hod.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Galeria Prostor 228


Výstava: Symboly státu

Ve vstupním vestibulu budovy Krajského úřadu LK je v rámci oslav Roku republiky proměnná výstava, která představuje muzejní exponáty s tematikou české a československé státnosti. Každé dva měsíce se zájemci seznámí s novými exponáty. Výstava je přístupná v pracovní dny úřadu.

Foto k akci

Typ: Wystawa Adres: Krajský úřad Libereckého kraje