Kalendář akcí


Začínající tento den (2)Probíhající akce (18)

BOWLING DAYS V BABYLONU

Vyrazte s přáteli nebo rodinou na bowling a užijte si plno zábavy!<br /> Během září každé ÚTERÝ a ČTVRTEK pouze za 199 Kč na hodinu!<br />

Foto k akci

Typ: Jiný typ akce Místo konání: Bowling - Centrum Babylon


Magický Himaláj

Největší autorská výstava svého druhu ve Střední Evropě. Podává zajímavý přehled o čtyřech zemích: NEPÁL – TIBET – BHÚTÁN – INDIE. Výstava MAGICKÝ HIMÁLAJ je obrazem 27 let putování cestovatele Rudolfa Švaříčka do oblasti Himálaje. Otevřeno: út-ne: 10:00-18:00 hod.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Výstaviště Liberec


Nehoďáčkův zlý sen

Vítězné práce dětí mateřských a základních škol Libereckého kraje. Cílem soutěže je aktivně podpořit výuku dopravně bezpečnostních témat. Výtvarné i literární práce dětí v již 3. ročníku soutěže spojovalo jedno - „Nehoďáček“, neboli tajuplná postava ze Střeštěnova, která chrání děti i dospělé před následky dopravních nehod.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Krajská vědecká knihovna v Liberci


70 let Fomaklubu Liberec

Liberecký kraj zve na výstavu fotografií "70 let Fomaklubu Liberec". Výstava je přístupná v pracovní dny 8:00-17:00, pondělí a středa do 18:00, pátek do 16:00 hod. Slavnostní vernisáž se koná 10.9. od 16 hod.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Krajský úřad Libereckého kraje


Farmářské trhy u OC Forum

Mezi OC Forum a Domem kultury: 6 dní v týdnu, od pondělí do soboty, od 7 hodin ráno, liberecké OC Forum ve spolupráci se statutárním městem Liberec organizuje trhy se širokou nabídkou sortimentu farmářů, pěstitelů a výrobců z libereckého kraje i širšího okolí.

Foto k akci

Typ: Trhy - jarmark Místo konání: Obchodní centrum Forum Liberec


Komentované prohlídky města Liberce "Po stopách osmiček"

V letošním roce slaví Česká republika 100. výročí od svého založení. Také další data, končící osmičkou, byla v historii pro ČR velmi významná. Zveme vás proto na komentované prohlídky města Liberce, při kterých se dozvíte, jak osudová data prožívalo město pod Ještědem. Prohlídky se konají od května do září každý čtvrtek od 16 hodin, sraz v Městském informačním centru v Liberci.

Foto k akci

Typ: Jiný typ akce Místo konání: Městské informační centrum Liberec


Ladislav Karoušek

Malíř Ladislav Karoušek je spjatý s jabloneckým a turnovským regionem, ale význam jeho bohatého celoživotního díla hranice regionu překračuje. Jeho přínos pro české, resp. československé výtvarné umění tkví v jeho schopnosti originálním způsobem abstrahovat krajinu, přenést do obrazů svoje pocity z přírody a mistrovsky pracovat s barvou.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Oblastní galerie Liberec - Lázně


Jiří Sopko

Obrazy Jiřího Sopka se zdají být jednoduché – hra s barvami a ornamenty, ale tento způsob malby nám umožňuje vnímat autorovu osobní výpověď o světě, pohled na člověka a jeho vztah k životu. Galerie je přístupná út a st 9:00-13:00 a 14:30-19:00 hod.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Galerie Prostor 228


Výstava: Symboly státu

Ve vstupním vestibulu budovy Krajského úřadu LK je v rámci oslav Roku republiky proměnná výstava, která představuje muzejní exponáty s tematikou české a československé státnosti. Každé dva měsíce se zájemci seznámí s novými exponáty. Výstava je přístupná v pracovní dny úřadu.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Krajský úřad Libereckého kraje