Kalendář akcí


Začínající tento den (2)Probíhající akce (27)

Dubnové akce v Azylu

Program: 16.4. Eat My Fear (De) + Schwach (De) + Lex / 21.4. Forest Hum (Ru) + Bambulkyne dobrodružstvá / 28.4. Jeruji (Iden) + Deep Shining High (De) + Highstreet Hooligans + Cirguz.

Foto k akci

Typ: Jiný typ akce Místo konání: Azyl - pivní bar


Dubnové akce v Bunkru

Dubnový program: 1.4. Sto zvířat + Support / 7.4. ZZ Top Recycler + Purplemania / 14.4. The Switch + Meredith Hunter (křest desky) / 21.4. Dyzlectic Division + Experimental Cabaret / 22.4. Rammstein Members Club... / 28.4. Lord Lhus (USA) + Zpoza rýmu + Cardinal Assault / 30.4. Čarodějnice v Bunkru.

Foto k akci

Typ: Jiný typ akce Místo konání: Bunkr Rock Club


Velká science show

Jak založit požár z mouky? Jak zapálit oheň vodou? Jak vypadá trávení žaludku v reálném čase? Mnoho ztřeštěných pokusů především z fyziky a chemie přináší v iQLANDII Science show.

Foto k akci

Typ: Představení – Akce pro děti Místo konání: iQLANDIA


Jiří Lochman: Obrazy

Výstava Jiřího Lochmana je přístupná ve výstavní síni vestibulu Krajského úřadu Libereckého kraje v pracovní době úřadu.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Krajský úřad Libereckého kraje


Byl jednou jeden král...Král komiků

Byl jednou jeden král...Král komiků aneb Burian v kresbách, obrazech a dokumentech jak ho vidí Jiří a Ondřej Suchý, liberečtí malíři Marek Lavko, Žaneta Elisová, studenti...Otvírací doba Centra Vlasty Buriana: út-pá: 13:00-16:30 hod.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Centrum Vlasty Buriana


Výstava: Evžen Šimera

Současný český malíř a konceptuální umělec vstoupil do povědomí širší veřejnosti především díky vlastní technice nazvané „new dripping“, kdy pouze kapkami barvy spolu s působením gravitační síly tvoří geometrické útvary.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Galerie Prostor 228


Prodej jarních výrobků z chráněných dílen

V Městském informačním centru v Liberci můžete opět zakoupit výrobky chráněných dílen Domov Harcov, Fokus, D. R. A. K. a Tulipán. Výrobky jsou jarně a velikonočně laděné. Přijďte si k nám pro jaro domů.

Foto k akci

Typ: Výstava – Velikonoční akce Místo konání: Městské informační centrum Liberec


Cirkus King

U Obchodního centra Nisa můžete navštívit Cirkus King. Představení se konají: čt-pá: v 17 hod, so: v 16 hod., ne: v 11 a 15 hod., po-út: volný den, o státním svátku dne 1.5. je představení ve 14 hod. Informace a rezervace na tel: 725127106

Foto k akci

Typ: Představení Místo konání: Liberec


Výstava Písmo v obraze

Experimentální poezie, typografie a ostatní směry pracující s písmem v obraze nejsou sice ve sbírkách zastoupeny početně, nicméně představují zajímavé práce. Na nevelkém konvolutu děl lze demonstrovat nebývalou šíři způsobů, jak s písmem pracovat.

— Foto není k dispozici —

Typ: Výstava Místo konání: Oblastní galerie Liberec - Lázně


Výstava Richard Loskot /Základní výzkum

Výstava finalisty Ceny Jindřicha Chalupeckého Richarda Loskota vychází z jeho dlouhodobého zájmu o efemérní momenty ve společnosti, které zpracovává technizující cestou týkající se lidského bytí.

— Foto není k dispozici —

Typ: Výstava Místo konání: Oblastní galerie Liberec - Lázně


Výstava obrazů Stanislava Žampacha

Autorská kolekce obrazů uherskobrodského výtvarníka Stanislava Žampacha. Reliéfy v jeho obrazech jsou tvořené akrylátovým tmelem, špachtlí a barvami, doplněné jsou malbou a patinováním. Konečnou finesou je použití plátkových kovů, které tvoří křehkou strukturu. Galerie je otevřena: po-pá: 9-18 hod. / so: 9-13 hod.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Galerie Studna


Výstava: Ladislav Postupa

V prostorách KODAPu je umístěna výstava pana Ladislava Postupy. Výstava je přístupná pro všechny a zdarma. Lze ji navštívit v pondělí – čtvrtek od 7:30 hod. do 16:00 hod. V pátek od 7:30 do 15:00 hod.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Kodap


Výstava František Tkadlík (1786 - 1840)

První reprezentativní monografická výstava Františka Tkadlíka představí jeho obrazové i kresební dílo, a to od portrétní tvorby k historickým plátnům a náboženské malbě. Tkadlík náležel k nejvýznamnějším představitelům pozdní etapy českého klasicismu.

— Foto není k dispozici —

Typ: Výstava Místo konání: Oblastní galerie Liberec - Lázně


Vlaková neštěstí na Liberecku ve fotografii

Výstava fotografií přiblíží vlakovou dopravu z poněkud netradičního pohledu. Podobně jako ostatní druhy přepravy osob a nákladu umí i železnice ukázat svou stinnou stránku. Připomeňme si proto ty okamžiky z minulosti místní dráhy, které se nezapsaly do historie právě radostně.

Foto k akci

Typ: Veletrh Místo konání: Technické muzeum Liberec