Kalendář akcí


Začínající tento den (18)Probíhající akce (29)

Březnové akce v Azylu

Program: 3.3. Dangerous beats vol. 5 / 9.3. Fashion Week (USA) + Snakecharmer / 17.3. Eat me fresh + Deluminator (DE) Method of proof (DE) / 19.3. veganský picnic / 20.3. Benefit pro Artema... / 24.3. Desperado sound system - Tekno / 25.3. Major Kong (PL) + Support / 30.3. Timber rattle (USA) + Mava.

Foto k akci

Typ: Jiný typ akce Místo konání: Azyl - pivní bar


Březnové akce v Bunkru

Březnový program: 3.3. Plexis + Apple Juice / 4.3. Sodoma Gomora / 10.3. Street Machine + Anarchuz / 17.3. Koncert pořádaný Your Mother Production / 18.3. Krucipüsk + Condemned 84 (UK) / 24.3. Cocotte Minute + Prago Union + Hentai Corporation / 25.3. Melodies Masaccre / 31.3. AC/DC Revival + Dědkové.

Foto k akci

Typ: Koncert Místo konání: Bunkr Rock Club


Březnové akce v Rock Pub

Březnový program: 4.3. Epidemy + Act of God + Doktor Triceratops / 11.3. Halford revival / 18.3. Katt + Ratejna + Final Station / 25.3. Laxigal / 31.3. Warfest.

Foto k akci

Typ: Jiný typ akce Místo konání: ROCK PUB LIBEREC


Dětská divadelní představení

Přijďte s dětmi za kulturou do OC Nisa Liberec. Představení se konají v sobotu vždy v 16:00 a v 17:00 hodin v prvním patře před obchodem Martes Sport. Program: 18.3. O jabloni, která zaspala jaro / 25.3. Jak šel Kozlík do světa.

Foto k akci

Typ: Představení – Akce pro děti Místo konání: Obchodní centrum Nisa v Liberci


Liberecké Všeho Trhy

Opět od března 2017 se budou každou druhou a čtvrtou sobotu v měsíci od jara do podzimu konat na ploše centrálního parkoviště u Home Credit Areny Liberecké Všeho Trhy.

Foto k akci

Typ: Trhy - jarmark Místo konání: Home Credit Arena a Sport Park Liberec


Fit víkend v Nise

Nastartujte svou jarní očistu. Těšte se na měření, výživové poradenství, ukázky cvičení, masáže, líčení a ochutnávky zdravé stravy. V sobotu navíc pod dohledem paní MUDr. Kateřiny Cajthamlové. V neděli je připraveno krátké vystoupení MUDr. Romana Kufy. Akce se koná v 1. patře na křižovatce pasáží nedaleko kavárny Costa Coffee. Vstup je zdarma.

Foto k akci

Typ: Jiný typ akce Místo konání: Obchodní centrum Nisa v Liberci


Liberecká mateřinka 2017 - přehlídka tvorby dětí z MŠ

Pozvání pro všechny, kteří se chtějí přijít podívat na dvacátý ročník oblastní přehlídky tvorby dětí z mateřských škol Libereckého kraje. Projekt má za cíl prezentovat úroveň předškolní výchovy, podporuje spolupráci rodiny a školy a inspiruje pedagogy v jejich tvůrčí práci s dětmi.

Foto k akci

Typ: Přehlídka Místo konání: Základní umělecká škola Liberec


Věda v kuchyni? Jedině v iQPARKU

Pokud jste opravdovými gurmán a rádi vaříte, tak rozhodně nenechte ujít workshop libereckého iQPARKU pod názvem Věda v kuchyni.

Foto k akci

Typ: Workshop - dílna Místo konání: iQpark - Centrum Babylon Liberec


Radnice na hodinu zhasne. Upozorní na ochranu klimatu.

Statutární město Liberec se i letos připojí k celosvětové kampani Hodina Země. Podpoří ji tím, že v sobotu 25. března zhasne od 20.30 do 21.30 hodin nasvícení budovy historické radnice. Do happeningu se mohou snadno zapojit i Liberečané. Stačí, když v uvedený den a čas zhasnou doma světla.

Foto k akci

Typ: Jiný typ akce Místo konání: Budova radnice, Liberec


Výstava fotografií: Tady jsem doma

Výstava představuje zástupce jednotlivých komunit národnostních menšin, které žijí v Libereckém kraji a v různé míře u nich proběhla, či probíhá, úspěšná integrace do majoritní společnosti.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Krajská vědecká knihovna v Liberci


Výstava obrazů autora Nalima

Srdečně vás zveme na novou výstavu obrazů autora Nalima, který při malování používá výhradně techniku Automatické malby olejem a nepoužívá žádné štětce.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Obchodní centrum Forum Liberec


Výstava vojenských aut a techniky

Přijďte se podívat na zajímavá vojenská auta, zbraně a jinou techniku. K vidění bude i ruský potápěčský ústroj používaný při opravě ponorek za 2. světové války a jiné zajímavosti. Exponáty jsou volně přístupné a naleznete je všechny v přízemí centra.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Obchodní centrum Forum Liberec


Nespatříte hada

Josef Čapek – František Hrubín – Jan Skácel – Miloslav Kabeláč. Dětský svět je jednou z oblastí, jíž se moderní umění dotklo s nebývalou intenzitou. Velkou pozornost mu věnoval malíř a spisovatel Josef Čapek, jehož tvorba pro děti zaujímá v české kultuře zcela jedinečné místo.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Oblastní galerie Liberec - Lázně


Výstava: Evžen Šimera

Současný český malíř a konceptuální umělec vstoupil do povědomí širší veřejnosti především díky vlastní technice nazvané „new dripping“, kdy pouze kapkami barvy spolu s působením gravitační síly tvoří geometrické útvary.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Galerie Prostor 228


Prodej jarních výrobků z chráněných dílen

V Městském informačním centru v Liberci můžete opět zakoupit výrobky chráněných dílen Domov Harcov, Fokus, D. R. A. K. a Tulipán. Výrobky jsou jarně a velikonočně laděné. Přijďte si k nám pro jaro domů.

Foto k akci

Typ: Výstava – Velikonoční akce Místo konání: Městské informační centrum Liberec


Písmo v obraze

Sbírkovou výstavu, která představí práce Jiřího Koláře, Ladislava Nováka, Dalibora Chatrného, Jiřího Balcara a dalších, doplní jako host Josef Honys, jenž byl v 60. letech Kolářovým a Novákovým souputníkem, ale dnes patří mezi málo známé autory.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Oblastní galerie Liberec - Lázně


Richard Loskot

Výstava finalisty Ceny Jindřicha Chalupeckého Richarda Loskota vychází z jeho dlouhodobého zájmu o efemérní momenty ve společnosti, které zpracovává technizující cestou týkající se lidského bytí.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Oblastní galerie Liberec - Lázně


František Tkadlík

Druhá monografická výstava Františka Tkadlíka představí v reprezentativním průřezu jeho obrazové i kresebné dílo, a to od portrétní tvorby k historickým plátnům a náboženské malbě.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Oblastní galerie Liberec - Lázně


Anna Hulačová

Výstava Anny Hulačové v OGL představí část děl, která byla vytvořena pro finále Ceny Jindřicha Chalupeckého 2016. Nová série soch rozvíjí charakteristické rysy tvorby Hulačové jako je kombinace dvourozměrného a trojrozměrného zobrazení.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Oblastní galerie Liberec - Lázně


Vlaková neštěstí na Liberecku ve fotografii

Výstava fotografií přiblíží vlakovou dopravu z poněkud netradičního pohledu. Podobně jako ostatní druhy přepravy osob a nákladu umí i železnice ukázat svou stinnou stránku. Připomeňme si proto ty okamžiky z minulosti místní dráhy, které se nezapsaly do historie právě radostně.

Foto k akci

Typ: Veletrh Místo konání: Technické muzeum Liberec