Veranstaltungen


Beginnende Veranstaltungen (9)Laufende Veranstaltungen (24)

Velká science show

Jak založit požár z mouky? Jak zapálit oheň vodou? Jak vypadá trávení žaludku v reálném čase? Mnoho ztřeštěných pokusů především z fyziky a chemie přináší v iQLANDII Science show.

Foto k akci

Typ: Vorstellung – Veranstaltungen für Kinder Adresse: iQLANDIA


Winter Hair Dancing 2017

Ateliéry Trynity srdečně zvou na přehlídku vlastní kolekce účesů pro zimní sezónu společenských událostí. Těšit se můžete na dvě úžasné kadeřnické show a hudební doprovodný program. Celým večerem bude provázet skvělý moderátor. Místo konání: BeCool Caffe v NG Plaza Liberec.

Foto k akci

Typ: Sonstige Veranstaltungen Adresse: Nákupní Galerie Plaza


COP

– nicht zur Verfügung –

Foto k akci

Typ: Konzert Adresse: Lidové sady – Volksgarten / Kultur- und Gesellschaftszentrum


Čestmír Krátký

V oblasti výtvarného umění a fotografie se stal uznávanou libereckou osobností. Spolu s Ladislavem Postupou, Janem Pikousem a Jiřím Plátkem i výrazným členem Studia výtvarné fotografie, které působilo v Liberci v šedesátých letech, a kdy vznikla i jeho celá fotografická tvorba.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Regionalgalerie Liberec - im ehem. Stadtbad


Katarína Hládeková / Klíčová slova

Výstava Kataríny Hládekové v Oblastní galerii v Liberci bude, stejně jako předchozí dvě výstavy loňských finalistek Ceny Jindřicha Chalupeckého, navazovat na finálový projekt prezentovaný před rokem v Národní galerii v Praze.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Regionalgalerie Liberec - im ehem. Stadtbad


Pavel Holas

Tvorbu Pavla Holase můžeme rozdělit na dvě stěžejní části. Tou první jsou obrazy vzniklé ještě na škole, většinou s motivy vodní hladiny až monetovského ražení, a druhý zásadní celek tvoří obrazy s názvem Hádanky a hlavolamy.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Regionalgalerie Liberec - im ehem. Stadtbad


Výstava: Projít sítem

Společná výstava sítotisků studentů Atelieru grafiky II, AVU škola Vladimíra Kokolii a katedry fotografie FAMU dílna Jana Měřičky. Vernisáž se uskuteční ve čtvrtek 26. 10. od 18 hodin v Kině Varšava.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: kino Varšava


Místa utrpení, smrti a hrdinství

Výstava mapuje koncentrační a vyhlazovací tábory, které fungovaly v období nacismu. Je doplněna dobovými materiály těchto institucí a obsahuje autentické vzpomínky lidí, kteří běsnění fašistů přežili.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Kreiswissenschaftsbibliothek Liberec


II. výstava fotografií Petra Šimra

Římskokatolická farnost Dlouhý Most pro vás připravila v rámci letošních oslav založení farnosti II. výstavu fotografií Petra Šimra. Výstava je umístěna v kostele sv. Vavřince na Dlouhém Mostě a přístupná je v neděli 9:30-11:00 hod nebo po domluvě na faře čp. 103-vedle kostela.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Dlouhý Most


Výstava: Antonín Střížek

Tvorbu Antonína Střížka již od počátku charakterizuje střízlivá, civilní malba, popisně realistická s prostými, každodenními náměty. Galerie je otevřena: út, st: 9:00-13:00 a 14:30-19:00 hod.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Galerie Prostor 228


Výstava: Zaostřeno na Jizerky

Výstava Zaostřeno na Jizerky vzešla z nejlepších snímků fotografické soutěže, kterou pořádá Nadace Ivana Dejmala pro ochranu přírody již posedmé. Výstava je koncipována jako putovní a v měsíci listopadu a prosinci si ji můžete prohlédnout v přízemí OC Forum.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Obchodní centrum Forum Liberec


Verkaufsausstellung von Weinachtsschmuck

Wir möchten Sie darüber informieren, dass Sie Glas- und Perlendekorationen in Tourist-Information Liberec kaufen können. Dies sind die traditionellen Weihnachtsdekorationen unserer Region, die Ihren Baum erhellen und zum wahren Feiertagsfest beitragen werden.

Foto k akci

Typ: Ausstellung – Veranstaltungen zu Weihnachten Adresse: Tourist-Information Liberec