Veranstaltungen


Beginnende Veranstaltungen (11)Laufende Veranstaltungen (41)

Decathlon Cup 2017

XVI. ročník dětských závodů, závod probíhá v šesti kategoriích rozdělených na chlapce a dívky. Místo konání: Bedřichov-stadion.

Foto k akci

Typ: Wettrennen, Turnier – Veranstaltungen für Kinder Adresse: Bedřichov


Extreme Cup 2017

Příznivci dálkově řízených silničních aut na ovládání mají možnost vidět auta v měřítku 1:10, která se představí na dráze na centrálním parkovišti u Home Credit Areny. Akce se vždy uskuteční pouze v případě příznivého počasí bez deště. Závody se konají od v čase od 9.00 do cca 14.30 hod., přičemž gradace závodů je kolem poledne.

Foto k akci

Typ: Wettrennen, Turnier Adresse: Home Credit Arena und Sport Park Liberec


Liberec Sprint Czech republic 2017

Reebok Spartan Sprint: jedná se o naši nejkratší trať, která je ideální pro sportovce všech výkonnostních úrovní - jak pro spartanské nováčky, tak pro zkušené závodníky. I když se jedná o náš nejkratší závod, je nabitý více než 20ti typickými spartanskými překážkami. Myslíš si, že tohle nemůžeš zvládnout? Mýlíš se! Postav se na startovní čáru a dokaž sám sobě čeho jsi schopen!

Foto k akci

Typ: Wettrennen, Turnier Adresse: Sportareal Vesec


Tatrhy v Liberci #2

Už podruhé se do Liberce chystají Tatrhy! Putovní městské trhy, kde se potkává skvělé jídlo a pití s designem, kulturou i poklady z půdy.

Foto k akci

Typ: Märkte - Jahrmarkt Adresse: Tatrhy Liberec


Tvořivý kurz pro malé i velké

Vyrobíme si zařízení nebo celý domeček pro Lps, malá zvířátka, šmoulíky a jiné drobotiny. Při kurzu se naučíte pracovat s pěnovkou, vyrábět kytičky a různé drobnosti do pokojíčku, včetně pelíšků, židliček a stolečku. Cena: 350 Kč. Registrace nutná: 776665336, mail: pavla.petrnouskova@email.cz

Foto k akci

Typ: Workshop Adresse: Krasohled - dílna Liberec


Die Sammlung von Helmut Klewan: Giacometti – Picasso – Chirico

Helmut Klewan, der ehemalige Münchner Galerist, sammelte eine einzigartige Sammlung von mehreren hundert Kunstwerke von bedeutenden Persönlichkeiten der europäischen Kunst aus dem 20. Jahrhundert. Sein Interesse konzentriert sich auch auf österreichischer Nachkriegskunst. Die Ausstellung, die erstmals in den Kunstsammlungen und Museen Augsburg eingeführt wurde und dann in der Galerie Belvedere in Wien präsentiert Künstler, die in der Tschechischen Republik noch nie Gegenstand haben!

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Regionalgalerie Liberec - im ehem. Stadtbad


Nové výstavy v Oblastní galerii!

Tři nové výstavy jsou od čtvrtka 21.9. k vidění v Oblastní galerii Liberec. Výstava fotografií libereckého fotografa Michaela Čtveráčka a dvě přehlídky věnované německy hovořícím výtvarným umělcům z Čech, Moravy a Slezska: retrospektiva grafika Rudolfa Jakubka a výstava mapující historii uměleckého spolku Metznerbund.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Regionalgalerie Liberec - im ehem. Stadtbad


Aquapark geschlossen

Werte Besucher, wir möchten Sie darauf hinweisen, dass es vom 11. 9. zum 24. 9. 2017 zur geplanten Betriebspause des Aquaparks kommt. Er ist in diesen Tagen völlig geschlossen. Wir bedanken uns für Ihr Verständnis.

Foto k akci

Typ: Sonstige Veranstaltungen Adresse: CENTRUM BABYLON


Velká science show

Jak založit požár z mouky? Jak zapálit oheň vodou? Jak vypadá trávení žaludku v reálném čase? Mnoho ztřeštěných pokusů především z fyziky a chemie přináší v iQLANDII Science show.

Foto k akci

Typ: Vorstellung – Veranstaltungen für Kinder Adresse: iQLANDIA


Velká science show

Jak založit požár z mouky? Jak zapálit oheň vodou? Jak vypadá trávení žaludku v reálném čase? Mnoho ztřeštěných pokusů především z fyziky a chemie přináší v iQLANDII Science show.

Foto k akci

Typ: Vorstellung – Veranstaltungen für Kinder Adresse: iQLANDIA


Září v Bunkr Rock Clubu

Program: 10.9. Damn City (IT) * Respect for Zero (IT) / 15.9. Rockotéka / 16.9. Street food market festival afterparty / 22.-23.9. Divadlo v Bunkru / 27.9. Debustrol + Locomotive / 29.9. Cage Down HC fest.

Foto k akci

Typ: Sonstige Veranstaltungen Adresse: Bunkr Rock Club


Výstava: Rozkvetlé Kapsko

V Botanické zahradě Liberec můžete zhlédnout poutavou výstavu "Rozkvetlé Kapsko", jejíž dominantou jsou velkoformátové fotografie. Výstava je pořádána ve spolupráci s časopisem Živa a je také vzpomínkou na botanika prof. Jana Sudu, jenž je spoluautorem fotografií.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Botanischer Garten Liberec


Výstava: 110 let RAF

Krajské sdružení SNČR v Libereckém kraji ve spolupráci s Magistrátem města Liberce pořádají dokumentační výstavu "110 let RAF" v budově Nového magistrátu.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Nový magistrát


Září v Pivním baru Azyl

Program: 8.9. Kovadlina * Flowers for Whores * Uprostřed pádu / 11.9. Vehemence (FR) / 14.9. James P Honey (UK) * Aran Epochal / 21.9. Electric Midget Tour 2017 / 25.9. Le Bain de Maid * Restriction / 30.9. 8 let a 66 dní Azylu aneb Velký narozeninový pivní pochod.

Foto k akci

Typ: Sonstige Veranstaltungen Adresse: Azyl - pivní bar


Johana Střížková

Die zweite Ausstellung der Reihe Vorjahresfinalisten Jindřich Chalupecký – Preis präsentiert aktuelle Arbeit von Johana Střížková. Der Künstler zeigt einen Finalprojekt Činitel šesti“ in dem neuen Installation Kontext, in dem sich einige der Themen des Films entwickelt.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Regionalgalerie Liberec - im ehem. Stadtbad


Dalibor Matouš - obrazy

Výstava prezentuje pozdní tvorbu významného kubistického malíře, žáka Emila Filly. Výběr představuje tematiku inspirovanou přírodou Jizerských hor, Podkrkonoší a Českého ráje.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Centrum Vlasty Buriana


Landkarten des Isergebirges

Unsere Ausstellung zeigt Ihnen Originale alter Karten und ihre moderne Computervarianten oder auch ganz neue Karten von vier kleineren Gebieten des Isergebirges.

Foto k akci

Typ: Ausstellung – Veranstaltungen für Kinder Adresse: Nordböhmisches Museum Liberec


Výstava: Lubomír Typlt

Lubomír Typlt patří k výrazným malířům generace umělců vstupující na výtvarnou scénu na přelomu tisíciletí. Typltova malba je vytvářena ve dvou rovinách, které jsou v jeho obrazech přítomny od samého začátku: figurální, kriticky zaměřená a předmětná, kde absurdní prostorové objekty se pohybují v rovině abstrakce.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Galerie Prostor 228


II. výstava fotografií Petra Šimra

Římskokatolická farnost Dlouhý Most pro vás připravila v rámci letošních oslav založení farnosti II. výstavu fotografií Petra Šimra. Výstava je umístěna v kostele sv. Vavřince na Dlouhém Mostě a přístupná je v neděli 9:30-11:00 hod nebo po domluvě na faře čp. 103-vedle kostela.

Foto k akci

Typ: Ausstellung Adresse: Dlouhý Most